17:14:20 - یکشنبه 24 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نزدیک شدن زمان پرواز از «فرودگاه سمنان» با آماده شدن 85درصدی باند3100متری
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین -عمليات تطويل و توسعه باند فرودگاه سمنان با اعتبار 44 ميليارد ريال در حال اجراست و با 85 درصدي پیشرفت به بهره برداری نزدیک شده است.

به گزارش  سمنان لاین با نگاه ویژه دکتر رحمت اله  مه آبادی رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي کشور،پیگیری مسئولان استانی و شهرستانی ازجمله استاندار،دکترهمتی نماینده سمنان،فرماندار،شجاعی رئیس فرودگاه سمنان،انجمن مردمی خیرین فرودگاه سمنان و همچنین مطالبه ی جدّی مردمی درچندین شهرستان استان پهناورسمنان  اجراي طرح توسعه و بهسازی باند فرودگاه سمنان از تیرماه امسال شروع و طي آن طول باند از 2800 متر مربع به 3100 متر مربع خواهد رسيد.

علاوه بر پروژه باند، اقدامات مفيدي در حوزه تجهيز فرودگاه سمنان انجام شده است كه از جمله آنها مي توان به نصب و راه اندازی سامانه ضبط مکالمات هوانوردی، اجراي زيرساخت شبكه و مخابرات، نصب 42 دكل روشنايي در بلوار ورودي فرودگاه، احداث استخر ایمنی زمینی با قابلیت ذخیره آب 120 متر مکعب و بهسازي اتاق مخابرات و تکنیکال بلاک همچنين ساختمان تاسيسات ايمني زميني فرودگاه بر اساس استانداردهای موجود اشاره كرد.

شایان ذکراست   دکترمه آبادی در سفر مردادماه به استان، ضمن مظلوم برشمردن  فرودگاه مرکزاستان  نوید افتتاح و آغاز پرواز از فرودگاه سمنان در سال 96 را به مردم داد که با قدردانی، استقبال و شادی مردم همراه شد . همچنین در همان سفر باپیگیری دکتراحمدهمتی و نگاه ویژه دکترمه آبادی هماهنگی های لازم جهت تخصیص اعتبار برای پروژه های مذکور صورت گرفت .

قابل توجه است  اولین پرواز رسمی فرودگاه سمنان بر اساس وعده ی  مسئولان محترم کشوری و استانی تا فبل از پایان سال 96 به مشهد مقدس صورت خواهدگرفت.

لینک ای خبری مرتبط با همین خبر?

1-شوخی تصویری از « 0 تا 100 » سفرمدیرکل فرودگاه های کشور به سمنان

2-فرودگاه سمنان مظلوم واقع شده است/ پروازها تا 6 ماه آینده آغاز می شود

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب