13:44:18 - شنبه 23 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دلیل قرارگرفتن استان در رتبه 31 بودجه کشور؛
اضافه شدن برخی دستگاه های ملی در تعریف استانی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رییس سازمان برنامه و بودجه استان سمنان گفت : این استان در لایحه پیشنهاد بودجه 97 از نظر میزان اعتبارات هزینه با 11.7 درصد افزایش دومین استان کشور است.

به گزارش سمنان لاین سعید طاهری  در گفت و گو با ایرنا با بیان این که کل اعتبارات در نظر گرفته شده برای استان در سال 97 حدود 9 هزار و 400 میلیارد ریال است ، افزود :
از کل بودجه در حدود 6 هزار و 630 میلیارد ریال در بخش بودجه هزینه ای و در حدود 2 هزار و 760 میلیارد ریال در بخش تملک دارایی های سرمایه ای در نظر گرفته شده است.
وی خاطرنشان کرد : تدوین سند نیروی انسانی سال گذشته برای اولین بار در کشور در سمنان اجرا شد که این امر کمک کننده برای برنامه ریزی دقیق در بودجه ریزی عملیاتی در استان است.
طاهری ادامه داد : رشد اعتبارات هزینه ای کل استان های کشور در لایحه 97 نسبت به سال قبل 9.4درصد رشد داشته است.
رییس سازمان برنامه و بوده استان سمنان تصریح کرد : سمنان در قانون بودجه سال 96 رتبه 27 را در بین استان های کشور داشت اما در لایحه سال 97 رتبه 31 را به خود اختصاص داده است.
وی تصریح کرد : دلیل قرار گرفتن استان در این رتبه اضافه شدن دستگاه های ملی مانند ادارات کل آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان برنامه بودجه در تعریف استانی است.
طاهری اضافه کرد : در لایحه بودجه سال 97 برای آموزش و پرورش بیش از 2 هزار و 990 میلیارد ریال، بنیاد شهید و امور ایثارگران یکهزار و 400 میلیارد ریال و سازمان برنامه بودجه 69 میلیارد ریال به سرجمع اعتبارات هزینه استان اضافه شده و مجموع اعتبارات استان را دستخوش تغییر کرده است.
ارایه لایحه بودجه 97 کشور از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی در چند روز اخیر با نظرات مثبت و منفی بسیاری از سوی صاحبنظران و کارشناسان مواجه شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. علی   دسامبر 24, 2017  

    خدا قوت جناب اقای طاهری سخت کوش وخستگی ناپذیر دست مریزاد………….