13:36:15 - شنبه 23 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز به کار سازمان جدید التاسیس عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان از امروز فعالیت رسمی خود را در این شهر آغاز کرد.

میدان امام علی(ع)سمنان

به گزارش سمنان لاین سعید حسینی مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: این سازمان از ادغام دو سازمان عمران و نوسازی و بهسازی مطابق با اساس نامه ابلاغی از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تشکیل شده است.

وی افزود: این سازمان جدید با رویکرد باز آفرینی فضاهای شهری و با تاکید بر اجرای پروژه‌های محرک توسعه در بافت شهری و بهره‌برداری از ابنیه و بافت تاریخی شهر با هماهنگی سایر سازمان‌های ذی‌ربط از امروز دوم دی‌ماه کار خود را آغاز کرد.

به گفته وی، محمد ناظم رضوی شهردار جدید سمنان ریاست شورای سازمان جدید را عهده دار است و دکتر علی خیرالدین، قدرت ا.لله ابک، حمیدرضا دوست محمدی و حجت ا.. ذوالفقاری اعضای شورای سازمان و زحمتکش نیز عضو ناظر شورای اسلامی در جلسات شورای این سازمان تازه‌ تاسیس شهری است.

مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان اضافه کرد: همچنین اعضای هیات مدیره سازمان نیز با حضور مهندس حجت‌الله ذوالفقاری ، امیر حسین سالار، و سعید حسینی تشکیل می شود .

وی یادآور شد: محل ساختمان اداری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان در خیابان شهید رجایی، روبروی مسجد علی بن جعفر (ع) است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب