22:04:58 - شنبه 23 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق 45 درصدی تفاهم‌نامه های سرمایه‌گذاری همایش ایران – سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: از 71 هزار و 500 میلیارد ریال تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری داخلی در بخش‌های مختلف این استان تاکنون بین 42 تا 45 درصد محقق‌شده‌است.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، محمدرضا خباز عصر شنبه در نشست شورای اداری استان سمنان در سالن یادگار امام استانداری، افزود: در همایشی برای جذب سرمایه گذاری خارجی برای کشور 6 میلیارد 148 میلیون یورو جذب شد که نیمی از آن متعلق به سمنان و نیمی برای 26 استان کشور است.
وی یادآور شد: استان سمنان بر اساس رتبه بندی و ارزیابی اخیر وزارت کشور، در شاخص های عمومی استان اول کشور و در شاخص های اختصاصی و عمومی رتبه دوم کشور را دارد.
استاندار، سمنان را یکی از استان های نمونه کشور در زمینه سلامت اداری برشمرد و اضافه کرد: در ارزیابی وزارت کشور سمنان در رتبه بندی سلامت اداری رتبه سی و یکم را دارد.
استاندار سمنان گفت: سمنان در حوزه هایی مانند کاهش آسیب های اجتماعی، اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر رتبه های برتر کشوری دارد.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی به نقش تعیین کننده وزارت اطلاعات در پیروزی های مقاومت در کشورهای منطقه، گفت: پیروزی های عظیم منطقه به ویژه در عراق و سوریه مدیون حضور شفاف وزارت اطلاعات است.
در نشست شورای اداری استان سمنان، حجت الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسوولان دستگاه های اجرایی استان سمنان حضور داشتند و با معرفی مدیرکل جدید اطلاعات استان سمنان، از خدمات مدیرکل سابق قدردانی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب