2:02:14 - جمعه 22 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترهمتی تاکیدکرد؛
حساسیت نمایندگان مردم به اقشار ضعیف جامعه
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان‌های سمنان مهدیشهر و سرخه خواستار ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و روستایی شد و گفت: دولت و مجلس از مناطق کمتربرخوردار و اقشار آسیب‌پذیر حمایت ویژه می‌کنند.

دکتر همتی نماینده مردم شهرستان‌های سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کشور ما حساسیت خوبی در خصوص حمایت از اقشار آسیب‌پذیر وجود دارد؛گفت: در مجلس شورای اسلامی نیز این دغدغه برای همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی وجود دارد و عضویت 240 نماینده در فراکسیون مرتبط با محرومین تایید کننده ادعای حمایت نمایندگان از اقشار محروم و نیازمند جامعه است.

نماینده مردم سمنان سه برابر شدن مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد را نشان‌دهنده حمایت مجلس از اقشار نیازمند ارزیابی کرد و افزود: باید برای اقشار نیازمند اشتغال پایدار ایجاد شود.

وی ادامه داد: امسال با توجه به شرایط سخت بودجه ای اعتبارات و تسهیلات مناسبی در اختیار کمیته امداد(ره) قرار گرفته و امید است با بهره‌گیری مناسب از این تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق محروم و روستاها ایجاد شود.

دکترهمتی همچنین افزود:گرانی‌هایی مطرح شد که افزایش مستمری‌ها، رغبت افراد تحت پوشش را از تسهیلات اشتغال‌زایی می‌کاهد اما ما تأکید کردیم که با تسهیلات ۱۰ تا ۱۲میلیون تومانی اعطای کمیته امداد نمی‌توان کار خاصی صورت داد و شغل ایجاد کرد و اگر مستمری‌بگیران تسهیلات را نمی‌پذیرند به‌ واقع حق ‌دارند بنابراین اگر مستمری این قشر سه برابر شده، تسهیلات اشتغال‌زایی‌شان نیز باید سه برابر شود تا شاهد تعادل باشیم که خوشبختانه اقدامات خوبی درزمینهٔ اشتغال زایی مددجویان صورت گرفته است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب