17:31:49 - جمعه 22 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقبال خوب مردم سمنان از پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان حجم خرید بن کتاب در پانزدهمین نمایشگاه کتاب این استان تا یک روز مانده به پایان این نمایشگاه را بیش از دو میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا، ابوالفضل دلآرام بااعلام این خبر، گفت: استقبال مردم استان از نمایشگاه کتاب بزرگ سمنان در روزهای اخیر بسیار خوب بوده است.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به میزان فروش ناشران از این نمایشگاه تصریح کرد: در این مدت یک هزار و ٨١٥ قطعه بن ٥٠٠ هزار و یک میلیون ریالی توسط مراجعه کنندگان به نمایشگاه کتاب از سوی بانک شهر عرضه شده است.

دلآرام اظهار داشت: مردم با خرید بن از تخفیف ٢٠ درصد برخوردار شده اند و ناشران نیز حداقل ١٠ درصد تخفیف اعمال می کنند و در نهایت کتاب های نمایشگاه با ٣٠ درصد تخفیف دراختیار متقاضیان فرهنگ مکتوب قرار می گیرد .

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یادآور شد.نمایشگاه کتاب سمنان امشب جمعه پس از یک هفته به کار خود پایان می دهد.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه ٢٥٣ ناشر کشوری و 15 ناشر استانی آثار و تولیدات منتشر شده خود را به دوستداران کتاب در استان عرضه دادند.

وی همچنین یادآور شد: در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان، ده ها برنامه جنبی و همایش مرتبط با حوزه فرهنگ و کتاب از سوی ارشاد اسلامی برگزار شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب