13:49:23 - پنجشنبه 21 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
از حرف تا عمل مسئولان اجرایی استان در ورود سرمایه گذاران به مناطق ویژه اقتصادی استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین-مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: ۱۰ پروژه سرمایه پذیری اولویت‌دار و دارای توجیه اقتصادی اجرایی می‌شود.

به گزارش سمنان لاین ازتسنیم، امیر خلیلی خواه صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات جلسه پیگیری تفاهم‌نامه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی اظهار داشت: پروژه‌هایی که به مدت‌زمان اجرایی کمتری برای اجرایی شدن نیاز داشته باشند؛ در اولویت پذیرش هستند.

وی با بیان اینکه در این جلسه مصوب شد مدارک و اطلاعات لازم سرمایه پذیران حداکثر ظرف دو هفته در اختیار فدراسیون جهانی مناطق آزاد (فموزا) قرار گیرد افزود: فدراسیون بین‌المللی مناطق ویژه و آزاد اقتصادی موظف است تا ظرف مدت یک ماه از زمان دریافت اطلاعات، پاسخ لازم را به سرمایه‌گذاران اعلام کند.

وی از اجرایی شدن ۱۰ پروژه سرمایه پذیری اولویت‌دار و دارای توجیه اقتصادی خبر داد و گفت: از بین پروژه‌هایی که در نشست سرمایه‌گذاری که در آذرماه برگزار شد و منجر به عقد تفاهم‌نامه شدند باید پروژه‌هایی که ازنظر اقتصادی در اولویت قرار دارند تفکیک و طی یک لیست در اختیار سرایه گذاران قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه این مسئله نقش ویژه‌ای در جذب سرمایه‌گذاران خارجی به این مناطق دارد اذعان کرد: مناطق ویژه اقتصادی استان سمنان بهترین ظرفیت برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار دارند.

سمنان لاین – حال باید منتظر ماند و دید ازحرف تا عمل مسئولین محترم در توجه به مناطق ویژه اقتصادی استان علی الخصوص  ورود سرمایه گذار به منطقه ویژه اقتصادی سمنان و دامغان چگونه است. چراکه منطقه گرمسار به دلایل متعدد ٬ متنعم از فرصت هاست و هنر مسئولان استانی در جذب سرمایه گذار به منطقه دامغان بویژه منطقه ویژه اقتصادی سمنان بدلیل فراهم شدن زیرساخت های لازم متبلور خواهدشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب