23:44:19 - پنجشنبه 21 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چرایی عدم تفکیک زباله از مبداء در سمنان با وجود آموزش بیش از 100هزار نفر از شهروندان؟
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از آغاز پژوهش علمی در جهت مدیریت پسماند خشک در شهر سمنان خبرداد .

حمیدرضا پیوندی گفت: این طرح تحقیقاتی با عنوان “بررسی دلایل عدم انجام عملیات تفکیک زباله از مبداء تولید علیرغم دریافت آموزش لازم” است که دو کارشناس سازمان با آماده سازی پرسشنامه به مناطق آموزش دیده و خدمات دریافت کرده مراجعه و نظرسنجی را از صبح امروز آغاز کردند .

وی عنوان کرد: جامعه هدف این پژوهش علمی یک هزار خانوار سمنانی هستند که با پاسخ صحیح و همکاری لازم با کارشناسان سازمان می‌توانند نقش موثری در این تحقیق داشته باشند تا با ارزیابی این پرسشنامه ها بتوانیم به صورت هوشمند و آسان و ارائه خدمات جدید و بروز در فرهنگسازی مدیریت پسماندهای خانگی و تفکیک زباله از مبداء گام مفید و ارزنده‌ایی برداریم .

این مقام مسئول در خصوص خدمات دهی و اقدامات چند سال اخیر بیان کرد: آموزش  شهروندی به‌صورت چهره به چهره در سطح شهر سمنان از سال 92 آغاز شده است.

وی از ارائه آموزش های عمومی در مدارس و اماکن عمومی سمنان خبر داد و افزود: علاوه بر تمامی مدارس  در 5 سال اخیر به‌طور میانگین 80هزار دانش‌آموز در شش مقطع تحصیلی  و 12 هزار و500 نوآموز در پایه پیش دبستانی  و در سه سال اخیر 14هزار شرکت کننده در مراسم مذهبی در مساجد آموزش و بسته های فرهنگی لازم را دریافت کردند.

پیوندی خاطر نشان کرد: نتایج این پژوهش با توجه به همکاری و همیاری شهروندان در نظرسنجی لازم حداکثر تا پایان سال جاری گردآوری، تدوین و با انتشار در مجلات علمی و تخصصی به اطلاع شهروندان می‌رسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب