11:30:17 - چهار شنبه 20 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی ؛
کمبود آب و نبود زیرساخت 2 مشکل اساسی در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مسوولان دستگاه های اجرایی برای رفع معضل بیکاری و بزهکاری های اجتماعی در این استان تدبیر کنند.

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی افزود : بیکاری جوانان دانش آموخته از مشکلات اساسی در سمنان است که اجرای برنامه های راهبردی برای رفع این معضل در کوتاه مدت ضروری است.
وی خاطرنشان کرد : براساس آمار وزارت اقتصادی و دارایی متوسط آمار بیکاری در استان سمنان بیش از 9.7 درصد است که با اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی می توان این آمار را در چهار سال آینده قابل توجه ای کاهش داد.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی اضافه کرد : دولت در سال های گذشته با ارایه تسهیلات رونق تولید توانست بخش قابل توجه ای از واحدهای صنعتی و تولیدی نیمه فعال سمنان را به چرخه تولید بازگرداند اما برای رسیدن به شرایط مطلوب اقتصادی باید اقدامات بیشتری در این استان انجام شود.
آیت الله شاهچراغی ادامه داد : بخش قابل توجه ای از بزهکاری های اجتماعی و نا بسامانی های اخلاقی متاثر از فقر و بیکاری در جامعه است و اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی می تواند گره گشای مشکلات کنونی کشور باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان تصریح کرد : کمبود آب و نبود زیرساخت های سرمایه گذاری 2 مشکل اساسی در اجرا نشدن طرح های توسعه اقتصادی در استان است که باید دولت با تخصیص اعتبار و اجرای طرح های اشتغال آفرین برای کاهش آمار بیکاری تلاش کند.
آیت الله شاهچراغی بیان داشت: دولت دوازدهم باید وعده های انتخاباتی خود را برای کاهش آمار بیکاری در سمنان عملیاتی کند و توجه به منویات رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی در استان بینجامد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب