خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/20 14:00
شناسه خبر : 24151

استخدام در نیروی انتظامی استان سمنان

فرماندهی انتظامی استان سمنان از جذب نیروی پیمانی از سوی این فرماندهی خبر داد. سردار روح‌الامین قاسمی اظهار کرد: به منظور تکمیل نیروی مورد نیاز خود در مقطع پیمانی ۵ ساله درجه داری از بین متقاضیان مرد با مدرک تحصیلی دیپلم با شرایط ذیل استخدام می‌کند. وی ادامه داد: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب […] ...

فرماندهی انتظامی استان سمنان از جذب نیروی پیمانی از سوی این فرماندهی خبر داد.

سردار روح‌الامین قاسمی اظهار کرد: به منظور تکمیل نیروی مورد نیاز خود در مقطع پیمانی ۵ ساله درجه داری از بین متقاضیان مرد با مدرک تحصیلی دیپلم با شرایط ذیل استخدام می‌کند.

وی ادامه داد: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان سمنان  واقع در بلوار معلم ، بلوار استقلال مراجعه و داوطلبان شهرستان‌های استان نیز به معاونت نیروی انسانی فرماندهی انتظامی همان شهرستان مراجعه كنند .

وی با اشاره به رشته‌های مورد نیاز این نیرو افزود: کلیه دارندگان مدرک دیپلم در رشته های نظری با معدل ۱۲ به بالا با رعایت معیارهای ناجا و فنی و حرفه ای و کار و دانش با معدل ۱۴ به بالا می‌توانند جذب این نیرو شوند.

فرماندهی انتظامی استان سمنان یادآور شد: علاقمندان می‌توانند برای اطلاع از شرایط و ضوابط باشماره‌های ۰۲۳۲۱۸۲۴۵۵   و    ۰۲۳۲۱۸۲۴۵۶ تماس گرفته و از همکاران ما مشاوره بگیرند.