21:47:22 - سه شنبه 19 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رحیمی در زندان چه می‌کند؟
کانال تلگرام سمنان لاین

وکیل محمدرضا رحیمی معاون اول محمود احمدی‌نژاد در دولت دهم با تشریح آخرین وضعیت موکلش گفت: رحیمی همچنان در زندان است و در طول سه سال زندان، سه بار در بیمارستان بستری شده و طبق قانون و تنها در زمان فوت همسر و ازدواج دخترش از مرخصی استفاده کرده است.

کوروش روشن  درباره آخرین وضعیت موکلش گفت: ایشان قریب به سه سال است که حبس خود را در سلولی در زندان اوین می‌گذراند و این وضعیت همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه رحیمی به حکم قضایی تمکین کرده و اعتراضش را از مجاری قانونی پیگیری کرده است، گفت: برداشت حقوقی و برداشت خود آقای رحیمی از یک میلیارد تومانی که رحیمی به خاطر آن محکوم شده، با نظر قضات محترم متفاوت بوده است ولی به هر روی ایشان به حکم قضایی تمکین کرد.

وکیل معاون اول دولت دوم احمدی‌نژاد در پاسخ به این سوال که آیا در روند پرونده تغییری حاصل شده؟ گفت: خیر، هیچ تغییری رخ نداده است.

روشن در پاسخ به سوالی درباره مرخصی‌های مکرر رحیمی و اینکه وی معمولا در مرخصی به سر می برد، گفت: خیر، به هیچ وجه. آقای رحیمی سه بار در این سه سال به علت بیماری به بیمارستان اعزام شده و پس از ترخیص بلافاصله به زندان بازگشته یا مثلا برای مراسم ختم همسر مرحومشان یا ازدواج دخترشان به او مرخصی داده شده است.

وی افزود: همچنین مطابق بخشنامه‌های ریاست محترم قوه قضائیه و حقوق قانونی که هر زندانی دارد، اگر مرخصی شامل ایشان می‌شده از آن استفاده کرده است.

وکیل رحیمی در پاسخ به این سوال که در زمان انتخابات گذشته گفته شد که آقای رحیمی فعالیت‌هایی دارند، آیا وی همچنان پیگیر امور سیاسی کشور است؟ گفت: این سوال بیشتر به شوخی شبیه است. او از هیاهوهای سیاسی به‌دور است. اعتقادی هم به این شیوه فعالیت سیاسی ندارد و این مساله صحت ندارد.

روشن افزود: بالاخره ۳۴ سال کار مدیریتی در سطوح بالای هر سه قوه، خستگی جسمی و روحی زیادی برای وی ایجاد کرده و نه تنها فعالیت خاصی در این رابطه‌ها ندارد بلکه علاقه‌مند هم نیست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب