خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/18 11:39
شناسه خبر : 24074

حسن بیگی؛تصویب بودجه کاربردی مهم ترین اولویت مجلس

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت : تصویب بودجه کاربردی و عملیاتی با هدف اجرای دقیق برنامه اقتصادی مقاومتی مهم ترین برنامه مجلس برای تصویب لایحه پیشنهادی دولت برای سال 97 است. ابوالفضل حسن بیگی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : مردم به دلیل اجرایی نشدن بسیاری از طرح […] ...

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت : تصویب بودجه کاربردی و عملیاتی با هدف اجرای دقیق برنامه اقتصادی مقاومتی مهم ترین برنامه مجلس برای تصویب لایحه پیشنهادی دولت برای سال 97 است.

ابوالفضل حسن بیگی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : مردم به دلیل اجرایی نشدن بسیاری از طرح های اقتصادی و عمرانی کشور با وجود گنجانده شدن در بودجه در چند سال گذشته از مسوولان گلایه داشتند.
وی اظهارداشت : برای سال 97 ارتقا سلامت و بهداشت در جامعه، اجرای دقیق منویات رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی و اجرای طرح نصب سامانه های نوین آبیاری و آبرسانی به روستاها باید به عنوان برنامه های شاخص دولت در اولویت قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد : نقد و بیان دیدگاه های منصفانه به دور از تنش های سیاسی موجب تصویب عقلانی لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده از سوی مجلس شواری اسلامی می شود و دولت نه تنها نسب به این بیانات نباید گلایه ای داشته باشد بلکه باید از آحاد جامعه قدردانی کند.
حسن بیگی تصریح کرد : باید در بودجه 97 هدف محوری به بجای ردیف محوری از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی در اولویت قرار گیرد و نمایندگان مجلس ردیف های غیرکاربردی را در لایحه پیشنهادی نقد خواهند کرد.
حسن بیگی اضافه کرد : کمبود آب در مناطق روستایی و شهری و افزایش روز افزون بیکاری از دغدغه های های اساسی مردم استان سمنان است که باید با اتخاذ تدابیر راهبردی برای رفع این مشکلات در لایحه بودجه سال آینده طرح های برنامه ریزی شود.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی خوبی بین نمایندگان سمنان برای رفع گرفتاری های مردم وجود دارد و با همفکری ، درصدد جذب اعتبارات قابل توجه از لایحه پیشنهادی سال 97 برای استان هستیم.
ارایه لایحه بودجه 97 کشور از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی در چند روز اخیر با نظرات مثبت و منفی بسیاری از سوی صاحبنظران و کارشناسان مواجه شده است.