خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/15 14:20
شناسه خبر : 23960

سحر قریشی حاشیه می‌خواهد

گاهی این افراد برای بیشتر دیده شدن دست به کارهای جالب تری می‌زنند، درست مثل اتفاقی که این روز‌ها در رسانه‌ها تند شده است. حرف‌های جنجالی سحر قریشی یکی از بازیگران جوان سینما که درباره حضور زنان در استادیوم مطرح کرد.  مانلی فخریان؛ جنجال درست کردن و پر حاشیه بودن یکی از خصوصیات بسیاری از […] ...

گاهی این افراد برای بیشتر دیده شدن دست به کارهای جالب تری می‌زنند، درست مثل اتفاقی که این روز‌ها در رسانه‌ها تند شده است. حرف‌های جنجالی سحر قریشی یکی از بازیگران جوان سینما که درباره حضور زنان در استادیوم مطرح کرد.
 مانلی فخریان؛ جنجال درست کردن و پر حاشیه بودن یکی از خصوصیات بسیاری از سلبریتی‌ها است. کسانی که شاید در کارنامه کاری شان یک اثر ماندگار هم ندارند هرازگاهی سعی می‌کنند با ترفندهای زیرپوستی سر و صدایی درست کنند و خود را تا مدت‌ها سوژه داغ رسانه‌ها کنند.
به گزارش سمنان لاین ازفرادید؛ متاسفانه درصد زیادی از هنرمندانی که این روز‌ها در سینما مشغول به کار هستند هیچ گونه تحصیلات آکادمیک و حتی اطلاعات عمومی درباره کاری که می‌کنند ندارند.آنها صرفا با پول یا پارتی یا شانس راهی سینماشده اند و در مافیا بازی سینمای این روز‌ها با هجوم فیلم‌های گیشه‌ای توانسته اند چهره خود را به مردم نشان دهند.
اما گاهی این افراد برای بیشتر دیده شدن دست به کارهای جالب تری می‌زنند، درست مثل اتفاقی که این روز‌ها در رسانه‌ها تند شده است. حرف‌های جنجالیسحر قریشی یکی از بازیگران جوان سینما که درباره حضور زنان در استادیوم مطرح کرد.
البته چندی پیش نیز زمانی که عکس او در کنار یکی از بازیکنان سرشناس فوتبال قرار گرفت و شایعه ازدواجشان پیچید او با تکذیب این ماجرا به قضیه خاتمه داد، اما به نظر می‌رسد این خبر خیلی هم شایعه نبوده و بعد از بازگشت تیم ملی از جام جهانی راست یا دروغ آن منتشر خواهد شد.
او پیش از این هم چند بار در مصاحبه‌های گوناگون با بیان مطالبی مدتی خودش را در صدر اخبار نگه داشت. اما این بار جامعه زنان علیه او قیام کرده اند و به شدت دنبال رد کردن حرف خارج از عرف او هستند.
سحر قریشی کیست؟
سحر قریشی زادهٔ ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران است. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود. سابقه فعالیت هنری او در سینما به فیلم‌های گیشه‌ای برمی گردد که اکثرا فروش بالا دارند، اما در ژانر سینمای ضعیف قرار می‌گیرند.
او با حضور در اکران خصوصی فیلم سینمایی «پا تو کفش من نکن» درباره بازی در آثار تجاری و برچسبی که در این باره به او می‌زنند، گفت: «این برچسب به همه خورده است. بعضی بازیگران رژ لبشان را پاک می‌کنند و رنگ موهایشان را عوض می‌کنند می‌گویند ما فرهیخته‌ایم. اما این نشانه فرهیختگی نیست. کدام یک از بازیگرانی که الان جایگاه فرهیختگی گرفتند فیلم گیشه‌ای بازی نکردند؟»
پز روشنفکری یا عشقِ دیده شدن
او در مصاحبه‌ای در خصوص عکس‌های پر سر و صدایش در اینستاگرام گفته بود: «من بانوی حاشیه ایران هستم، خیلی خوب فحش می‌خورم، وقتی من در اینستاگرامم عکس می‌گذارم خون آشام‌ها حمله می‌کنند. همکارانم به من می‌گویند چقد صبور هستی من هیچ کامنتی را پاک نمی‌کنم مگر اینکه موضوع خیلی حاد و بد باشد، چون در فالویینگ‌ها افراد کم سن و سال نیز تعدادشان کم نیست.»
به نظر می‌رسد سحر قریشی تمایل دارد با گفتن حرفهایی خلاف دید جامعه خود را پر رنگ کند چرا که این روز‌ها با پخش شدن ویدئوی جدیدش درباره حضور زنان در استادیوم دوباره توانست خودش را در خبر‌ها زنده کند.