خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/13 14:35
شناسه خبر : 23907

بی اطلاعی مسئولان راه آهن شمالشرق ۱ از آتش گرفتن قطار در استان سمنان!

مسوول روابط عمومی اداره کل راه آهن شمالشرق1 گفت : تردد قطارها در حوزه استحفاظی این اداره کل به صورت عادی انجام می شود و در روز سه شنبه مشکلی خاصی در این ارتباط نداشتیم. شامگاه سه شنبه به نقل از فرماندار گرمسار خبری مبنی بر بروز آتش سوزی در قطار تهران – مشهد در […] ...

مسوول روابط عمومی اداره کل راه آهن شمالشرق1 گفت : تردد قطارها در حوزه استحفاظی این اداره کل به صورت عادی انجام می شود و در روز سه شنبه مشکلی خاصی در این ارتباط نداشتیم.

شامگاه سه شنبه به نقل از فرماندار گرمسار خبری مبنی بر بروز آتش سوزی در قطار تهران – مشهد در ایستگاه این شهر، انعکاس یافت.

برای صحت وقوع این حادثه چندین مرتبه با شماره همراه مسوول روابط عمومی راه آهن کشور تماس گرفته شد ولی فردی پاسخ می داد که این شماره اشتباه است.
به گزارش سمنان لاین مرتضی عرب حجی سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا گفت: در این روز هیچ حادثه ای در حوزه استحفاظی این اداره کل که از ایستگاه نقاب در خراسان آغاز و به ایستگاه ‘یاتری’ در استان سمنان منتهی می شود ، روی نداده است.
به گزارش سمنان لاین این درحالیست که همانطور قبلا هم ذکرشد درایستگاه گرمسار این آتش سوزی اتفاق افتاده و حتی فرماندار گرمسار هم ورود پیداکرده و با خبرگزاری صدا وسیما هم دراینخصوص مصاحبه کرده است لذا بی اطلاعی مسئولین مستقر در راه آهن شمالشرق۱ مستقر درشاهرود که احتمالا بعلت فاصله ی زیاد تا محل وقوع حادثه میباشد و از آن بی خبر مانده اند به معنای همه چیز گل وبلبل  !!!و عدم بروز آتش سوزی ولو جزئی،  نیست. چراکه  خبرگزاری صداوسیماو اکثرشبکه های اجتماعی در کشور  خبررسانی کرده اند .

 

عکس:خبرگزاری صدا وسیما