14:35:41 - چهار شنبه 13 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بی اطلاعی مسئولان راه آهن شمالشرق ۱ از آتش گرفتن قطار در استان سمنان!
کانال تلگرام سمنان لاین

مسوول روابط عمومی اداره کل راه آهن شمالشرق1 گفت : تردد قطارها در حوزه استحفاظی این اداره کل به صورت عادی انجام می شود و در روز سه شنبه مشکلی خاصی در این ارتباط نداشتیم.

شامگاه سه شنبه به نقل از فرماندار گرمسار خبری مبنی بر بروز آتش سوزی در قطار تهران – مشهد در ایستگاه این شهر، انعکاس یافت.

برای صحت وقوع این حادثه چندین مرتبه با شماره همراه مسوول روابط عمومی راه آهن کشور تماس گرفته شد ولی فردی پاسخ می داد که این شماره اشتباه است.
به گزارش سمنان لاین مرتضی عرب حجی سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا گفت: در این روز هیچ حادثه ای در حوزه استحفاظی این اداره کل که از ایستگاه نقاب در خراسان آغاز و به ایستگاه ‘یاتری’ در استان سمنان منتهی می شود ، روی نداده است.
به گزارش سمنان لاین این درحالیست که همانطور قبلا هم ذکرشد درایستگاه گرمسار این آتش سوزی اتفاق افتاده و حتی فرماندار گرمسار هم ورود پیداکرده و با خبرگزاری صدا وسیما هم دراینخصوص مصاحبه کرده است لذا بی اطلاعی مسئولین مستقر در راه آهن شمالشرق۱ مستقر درشاهرود که احتمالا بعلت فاصله ی زیاد تا محل وقوع حادثه میباشد و از آن بی خبر مانده اند به معنای همه چیز گل وبلبل  !!!و عدم بروز آتش سوزی ولو جزئی،  نیست. چراکه  خبرگزاری صداوسیماو اکثرشبکه های اجتماعی در کشور  خبررسانی کرده اند .

 

عکس:خبرگزاری صدا وسیما

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. عباسی   دسامبر 15, 2017  

    همایون خان فکر کنم منظورشان از بیان فاصله در خبر، بیشتر جنبه ی طنز و تمس…داشته است خخخخخخخخ/ شما زیاد خودشوناراحت نکن

  2. همایون   دسامبر 13, 2017  

    ببینید اینقدر زور بزنید تا جونتون دربیاد فقط یه زمان اداره کل راه اهن شاهرود دوقسمت میشه اونم زمانیکه شاهرود استان بشه اگه نشد هم توخواب ببینید.اینقدر بعد فاصله روهم مطرح نکنید به عقلتون می خندن توقرن ۲۱ ام از فاصله حرف می زنید