11:26:12 - سه شنبه 12 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون سیاسی امنیتی استاندار؛
تعهداشتغال برای 300 نفر از بهبودیافته‌‌گان اعتیاد تا پایان امسال
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی بیشتر برای حل معضل اعتباد در جامعه گفت : پنج میلیارد ریال برای پیشگیری از معضل اعتیاد در این استان اختصاص یافت.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامحمود قنبری  افزود : با وجود تنگناهای مالی که دولت با آن مواجه است اما اعتبارات طرح های ملی در بخش کاهش و کنترل اعتیاد در سمنان به طور کامل پرداخت می شود.
وی اظهارداشت : بر همین اساس برای اجرای بیش از 15 طرح در بخش کاهش و کنترل اعتیاد در سال جاری این مبلغ تخصیص یافت که توسط دستگاه های اجرایی استان مانند اداره کل زندان ها، بهزیستی و دبیرخانه مبارزه با مواد مخدر پرداخت می شود.
ایجاد اشتغال برای 300 نفر از بهبودیافته‌‌گان اعتیاد تا پایان امسال در استان سمنان تعهد شده است.
وی خاطرنشان کرد : از مهم ترین این طرح ها می توان به طرح آزمایشی شناسایی خانواده های کودکان در مهد کودک های استان و انجام مداخله های مشاوره آموزشی، حمایتی و اجرای برنامه پیشگیری از اعتیاد و اجرای برنامه ها و خدمات پیشگیری از اعتیاد به شکل جماعت محور با هدف ارتقا سطح آگاهی و دانش آحاد جامعه به ویژه زنان، دختران و کودکان در خصوص عوارض و پیامدهای منفی مصرف مواد مخدر در مناطق شهری استان اشاره کرد.
معاون استانداری سمنان تصریح کرد : اختصاص اعتبار به مراکز ترک اعتیاد با اولویت زنان معتاد در سمنان، کمک به توسعه و ارتقا جامعه پذیری معتادان بهبود یافته و کمک به توسعه و ارتقا مراکز اجتماعی درمان مدار از دیگر طرح های حوزه کاهش و کنترل اعتیاد است.
قنبری ادامه داد : این طرح ها در سراسر استان با هدف اثر بخشی بیشتر تحت نظارت و پایش دبیرخانه ستاد ساماندهی آسیب های اجتماعی و با همکاری دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و فرمانداری در حال انجام است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب