11:15:06 - سه شنبه 12 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتراف پدر به قتل دختر
کانال تلگرام سمنان لاین

مردی که دخترش را خفه کرده و به قتل رسانده است، در حالی در بازداشت به سر می‌برد که تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.
کارآگاهان جنایی استان فارس چندی قبل مطلع شدند دختری جوان در خانه‌اش کشته شده است. آنها وقتی به محل حادثه رفتند، دریافتند این دختر ١٨ساله به نام مریم با استفاده از طناب خفه شده است. تمامی شواهد موجود در صحنه جرم حکایت از آن داشت که جنایت نه به دست افراد غریبه، بلکه از سوی یکی از اعضای خانواده این دختر به وقوع پیوسته است. به همین سبب تحقیقات خود را از مظنونان آغاز و در نهایت پدر مقتول را به‌عنوان متهم اصلی پرونده  بازداشت کردند.
این مرد وقتی به پلیس آگاهی منتقل شد تحت بازجویی قرار گرفت و به کشتن دخترش اعتراف کرد. او گفت این کار را عمدی و با نقشه انجام داده است.
متهم درباره انگیزه‌اش از این جنایت گفت: «مدت‌ها بود با دخترم اختلاف داشتم. او درسش را تمام کرده و دیپلم گرفته بود و بیشتر اوقات روز را در خانه بود اما رفتارهایش من را عصبی می‌کرد. مریم به‌شدت تندخو بود و هرچه به او می‌گفتم جواب‌های نامناسب به من می‌داد طوری که از رفتارهایش خسته شده بودم. چند بار به دخترم تذکر دادم و به او گفتم بهتر است رفتارش را اصلاح کند اما فایده‌ای نداشت تا اینکه روز حادثه دوباره مشاجره کردیم. من که از شدت خشم کنترل خودم را از دست داده بودم تصمیم گرفتم مریم را به قتل برسانم برای همین تکه‌ای طناب پیدا کردم،آن را دور گردن دخترم انداختم و آن‌قدر فشار دادم که او جان باخت. بعد از آن هم به پلیس تلفن زدم و از قتل دخترم خبر دادم».
بنا بر این گزارش، متهم درحال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برد و پرونده اتهامی او بعد از تکمیل تحقیقات مقدماتی به دادگاه کیفری استان فارس فرستاده می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب