13:43:04 - یکشنبه 10 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتباط با کشورهای بزرگ دنیا از طریق قراردادهای بزرگ اقتصادی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت : برقراری ارتباط اقتصادی و تجاری با شرکت های معتبر جهانی با هدف افزایش اشتغال پایدار و رونق کسب و کار نیاز ضروری امروز کشور است.

به گزارش سمنان لاین ابوالفضل حسن بیگی  در گفت و گو با ایرنا افزود : ارتباط با کشورهای بزرگ دنیا از طریق قراردادهای بزرگ اقتصادی، مسیر دستیابی ایران را به فناوری به روز برای افزایش اشتغال هموار تر می کند.
وی اظهارداشت : در کنار اصلاح نظام بانکی و مالیاتی در کشور باید شفاف سازی در بسیاری از دستگاه های اجرایی صورت گیرد و این راهبرد در بودجه 97 در دستور کار قرار می گیرد.
به گزارش ایرنا، در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال بیش از 85 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری با بخش خصوصی در استان سمنان منعقد شد.
وی، با اشاره به آثار مخرب قاچاق کالا و ارز در کشور ، تصریح کرد : باید برنامه ریزی دقیق و علمی برای مبارزه با انواع تخلفات به ویژه در زمینه قاچاق کالا و ارزدر کشور انجام شود.
وی خاطرنشان کرد : به معنی واقعی اقدام مثبتی در کشور برای جلوگیری از قاچاق کالا در کشور صورت نگرفته است و مردم به راحتی کالای قاچاق می‌خرند.
حسن بیگی اضافه کرد : ایجاد آرامش برای سرمایه گذاری، ، استاندارد سازی کالاها و مبارزه جدی با فساد اداری برای افزایش اشتغال و رونق کسب وکار در این استان ضروری است.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : باید در کشور ثبات و آرامش به وجود بیاید زیرا قاچاق در فضای ناآرام و ناامن زمینه رشد پیدا می کند و نظام جمهوری اسلامی به این نتیجه رسیده است که کشور باید به ثبات همه جانبه در زمینه های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برسد چرا که دشمنان به دنبال ایجاد بی ثباتی در کشور هستند.
بنا برگزارش اداره کل گمرک استان در هشت ماهه سال 1396 هیچ پرونده قاچاقی در سمنان تشکیل نشده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب