22:08:12 - شنبه 9 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زحمتکش : “بی ثباتی در مدیریت”عامل عدم توسعه شهری در سمنان!
کانال تلگرام سمنان لاین

عضو شورای شهر سمنان، از بی ثباتی در بالاترین مدیریت شهری این شهر تاریخی به عنوان مهمترین دلیل عدم رشد این شهر نام برد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا محمد زحمتکش عضو شورای اسلامی شهر سمنان در مراسم معارفه داخلی شهردار سمنان در سالن شهید ترحمی ضمن تقدیر از زحمات شهرداران گذشته ، اظهار کرد: متاسفانه شهر سمنان سال هاست از حضور شهردارهای دو ساله آسیب دیده و همین بی ثباتی مدیریتی سبب شد پیشرفت مورد انتظار در این شهر اتفاق نیفتاد .

وی افزود: از این رو  انتخاب شهردار برای اعضای شورای شهر که منتخب و مورد اعتماد  مردم شهر اخلاق هستند موضوع بسیار حساسی بود که از اولین ساعات انتخاب اعضا مورد توجه قرار گرفت و جلسه و رایزنی برای انتخاب شهردارمقتدر وپایدار برای چهار سال آغاز شد .

وی از کاندیداتوری 17 نفر برای تصدی پست شهردار سمنان خبر داد و افزود: از این میان 14 گزینه بومی و 3 گزینه غیربومی بودند و از  فرماندار تا نماینده مجلس  و معاون وزیر ورییس دانشگاه ومدیر کل و..‌‌در میان گزینه ها حضور داشتند که با همه انها پس از مطالعه سوابق مصاحبه شد

به گفته این عضو شورای شهر سمنان، فرایند انتخاب شهردار با حساسیت و مطالعه انجام شده و افرادی انتخاب شدند که تجربه مدیریت شهری داشتند .

زحمتکش خاطر نشان کرد: در نهایت بررسی ها به دکتر محمد ناظم رضوی ختم شد که رزومه خوبی داشته و دارای مدرک دانشگاهی مرتبط با امور شهرداری از دانشگاههای معتبرکشور اخذ کرده و سابقه چهار سال شهرداری در شهری را در کارنامه دارد که از نظر اقلیم و فرهنگ ومسائل شهری شباهت زیادی به سمنان داشته و در بعد گردشگری اقدامات قابل توجهی انجام داده و از شهر سمنان جلوتر است .

وی با اشاره به متفاوت بودن خاستگاه سیاسی شهردار با قالب اعضای شورای شهر خاطرنشان کرد: اختلاف خاستگاه های سیاسی در تصمیم نهایی شورا تاثیرگذار نبود و برای توسعه و پیشرفت شهر این موضوع  کنار گذاشته شد .

به گزارش سمنان لاین زحمتکش خاطرنشان کرد: سمنان بعد از سال ها صاحب شهرداری شد که سابقه شهردار بودن را در کارنامه کاری خود دارد و امیدواریم سمنان را نیز در زمینه احیا بافت های تاریخی و ارزشمند به سوی پیشرفت سوق دهد و کارهای زیر بنایی خوبی در این زمینه صورت بگیرد تا خواست شهروندان خوب شهر اخلاق نیز محقق شود .

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان همشهری   دسامبر 11, 2017  

    متآسفانه دراین شهر با استقرار شورا روند توسعه این شهر بسیار کند شده وهمه بودجه ودر آمد شهرداری فقط صرف حقوق آدمهای ناکار آمد میگردد واین شهر دار هم اگر ساختار شهرداری را عوض نکند واورا سرگرم کار های جزئی نمایند کما کان کاری از پیش نخواهد برد ..