12:58:35 - شنبه 9 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمبودهای هیات ژیمناستک استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رییس هیات ژیمناستیک استان سمنان ، کمبود سالن ورزشی اختصاصی و تامین سالانه اعتبارات کافی را از جمله مشکلات و نیازهای ورزشکاران این رشته اعلام کرد و از مسوولان امر برای رفع آن خواستار کمک شد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامحمد ایزدفر  با اشاره به هزینه بالای لوازم این رشته ورزشی و ضرورت حمایت مسوولان، اظهارداشت: شهرستان های سمنان، شاهرود و دامغان از سالن تخصصی و مجهز برخوردارند اما دیگر شهرستان های استان فاقد سالن اختصاصی این رشته ورزشی هستند.
بیش از سه هزار ورزشکار در رشته ورزشی ژیمناستیک در استان سمنان فعالیت می‌کنند و این استان هشت شهرستان دارد.
وی خاطرنشان کرد : افزایش اعتبار می‌تواند گامی در جهت پرورش استعداد‌های این رشته ورزشی ‌ و کسب عناوین قهرمانی بیشتر باشد.
وی به مقدار اعتبارات تخصیصی سالانه به این هیات ورزشی اشاره نکرد.
ایزدفر با بیان این که پسران ژیمناستیک کار استان به نمایندگی از کشور ایران در اواخر شهریور امسال مقام سوم آسیایی را از آن خود کردند، اضافه کرد: باید مسوولان ورزشی برای افزایش قهرمان پروری در این رشته ورزشی بیشتر تلاش کنند.
رییس هیات ژیمناستیک استان از اعزام بانوان این استان به مسابقات کشوری که اکنون در تهران در حال برگزاریست خبر داد و گفت : 6 نفر از بانوان سمنانی در رده سنی مختلف در این دوره از رقابت ها شرکت کردند.
به گزارش سمنان لاین ایزدفر تصریح کرد : همچنین چهار پسر ژیمناستیک کار استان در انتخابی تیم ملی  برای حضور در مسابقات جهانی به استان یزد اعزام می شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب