20:29:13 - سه شنبه 5 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ادعای ساخت مردمی!!! فرودگاه شاهرود با میلیاردها تومان اعتبارات دولتی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – با توجه به برخی گفته ها مبنی بر ساخت مردمی فرودگاه شاهرود و عدم تخصیص اعتبارات دولتی ، اسناد مربوط به مناقصه های اخیر این فرودگاه که با اعتبارات دولتی صورت می گیرد تقدیم مخاطبان و هم استانی های عزیز قرار می گیرد.

البته این موارد بهیچ عنوان منکر تلاش های مردمی در جای جای نقاط استان من جمله فرودگاه مذکور نمیباشد لیکن جهت تنویر افکارعمومی در خصوص برخی ادعاها و به درخواست مخاطبان محترم  اسنادمذکور منتشر می گردد و قضاوت را به شما مردم فهیم واگذار می کنیم.

1- آگهی مناقصه ترمینال با 7میلیاردونهصدمیلیون تومان

2- و اینک فایل مناقصه ی بهسازی و توسعه سطوح پروازی فرودگاه شاهرود با حدود 18 میلیاردتومان اعتباردولتی ?

فايل_پيوست_1396-09-11-5

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. حسین   دسامبر 16, 2017  

  اولا استان یعنی همه شهرستان ها
  اونجایی که استان رو کرده یک شهرستان و حومه اش …. هست که فقط سیر جذب مهاجر و توسعه این منطقه خودش گواه این موضوع هست.
  در ضمن نگید پدر بگید پدر خوانده
  تازه یک پدرخوانده با ایجاد ….

  البته این روند ادامه پیدا نخواهد کرد…

  • سمنانی   دسامبر 18, 2017  

   حسین آقا : سلام . باید بدونی سمنان پدر استان است و …. خیلی زوده که بزرگ شی. فعلا کلاهتو سر کن سرما نخوری……

 2. س.ف   دسامبر 8, 2017  

  در پاسخ به آقا یا خانم ناشناس باید معروض بداریم که ایشان یادشان باشد سمنان مرکز استان است. حرمت پدر واجب است. درباره شاهرود طوری می گویید که انگار آنجا باید مرکز کره زمین باشد.(( فعلا با ما در شهر بمانید.))

 3. محمد   دسامبر 8, 2017  

  ناشناس جان. جواب مناقصه ها و اسناد پول های دولت برای فرودگاه شاهرود را با سند جواب بده. لطفا کلی گویی نکن و این دروغ بزرگ درباره فرودگاه به اصطلاح مردم ساخته شاهرود را با فرددگاه سمنان قاطی نکن. تازه این همه بودجه فقط برای فرودگاه شاهرود ه. درراه و راه اهن و دانشگاه و بهداشت و خلاصه این همه خدمت دولت فقط به یک شهرستان اقماری استان یعنی شهرستان شاهرود را ظاهرا شما تمی بینید. البته شما می دانید و چاشنی دانستن شما زیاده خواهیست. استان سمنان فقط شاهرود نیست.

 4. رضا   دسامبر 8, 2017  

  اولا با توجه به توزیع بودجه در استان چندساله که بیشترین اعتبارات استان به شهرستان شاهرود اختصاص داره که قربونش برم اسمش شهرستانه ولی همه بودجه شهرستان در شهر شاهرود هزینه میشه حتی به بسطام و میامی و بیارجمند ریالی هم از سوی شما داده نمیشه. ثاتیا ما که مدعی ساخت فرودگاه در سمنان توسط مردم نبودیم. این‌شمایید که همش جار می زنید فرودگاه شاهرود را مردم‌ساختن. عزیزم با رقمهای میلیاردی که دولت برای فرودگاه بدون توجیه شاهرود گذاشته و برخی اسنادش را هم سمنان لاین در سایت قرارداده چی دارید بگید؟ تازه این فقط دو نمونشه. دهها مناقصه دیگه هم هست که میشه علنی کرد. بگم. بگم.

 5. ناشناس   دسامبر 6, 2017  

  فرودگاه شاهرود در طی چند دهه با حمایت و پیگیری مردمی ایجاد شده و علی رغم سنگ اندازی های چند دهه ای برای این مهم ، کار رو مردم تا اینجا پیش بردند که این کار چند برابر از این هزینه هایی که باید سالها پیش انجام میشده اما بخاطر نگاه تبعضی آمیز انجام نشده بیشتر هست…

  اینکه برای فرودگاه سمنان که بخاطر نزدیکی به پایتخت و دسترسی به امکانات آن، هیچ توجیه اقتصادی ندارد ، کل مدیران استان پیگیر هستند و به جای فرودگاه شاهرود که زیرساخت گردشگری منطقه هم به شمار میرود و سالهای سال مردم رو با قطب گردشگری و کشاورزی سرگرم کردند، فرودگاه سمنان میشه اولویت مسئولان، این یعنی بی عدالتی….

  اصلا چرا ریز هزینه های بودجه های دولتی در تمام بخش ها برای دهه های گذشته اعلام نمیشه؟!!!! (شما واقعا مسائل مختلف و بخش های مختلف رو نمیبینید یا خودتون رو زدید به خواب؟!!!!!!!)

  شما که ادعای روشنگری و فلان و فلان دارید، حتی یه کلمه از این شفاف سازی صحبت نمیکنید چرا؟!

  چون کاملا عیان هست که اگه قرار باشه این اقدام یعنی شفاف سازی در بودجه های دولتی انجام بشه، اونوقت …خیلی ها بسته میشه و خیلی ها رسوا میشن، اون مدیران کل …. که بودند و هستند حتی جرات این اقدام رو ندارند و همین خودش دلیلی بر حقانیت مطالب شرق استان هست…
  هوچی گری کنید…
  به همین روند ادامه بدید…

  .

  • ناشناس   دسامبر 8, 2017  

   سلام دوست ناشناس : اولا باید بگم اصلا نباید مرکز استان با دیگر شهرستانها مقایسه شود ثانیا بودجه کمی که سمنان گرفته نسبت به تاریخ چند هزارساله آن بسیار ناچیز و قابل مقایسه با یک شهری که تا …. نیست.ثالثا چرا منتقدین بی سواد هستند مگه فرودگاه مرکز استان برای تهرانه ، شما کمبود دارید و اسم خیابونهاتون را به نام تهران میگذارید تا شاید مورد توجه قرار بگیرید

   • رضا   دسامبر 8, 2017  

    بنده به عنوان یک شاهرودی که در سمنان کار می کنم، واقعا برا خودم تاسف خوردم که در چنین استانی زندگی می کنم. همین تفکر تمرکزگرا و قدرت طلبه که شاهرودی ها باهاش مشکل دارن. به امید روزی که دیگه…. دوست عزیز.

 6. الیاس   دسامبر 6, 2017  

  کار سمنان لاین عالی بود. دروغ های آقای ح…. برای مظلوم جلوه دادن فرودگاه شاهرود برملا شد.

 7. کاشی   دسامبر 6, 2017  

  استان سمنان شده فقط شرق استان. دیروز فایل صوتی سخنان نماینده سمنان را در شورای اداری سمنان کامل گوش کردم. دریغ از یک‌جمله درباره حوزه انتخابیه. حتما چیزی برای گفتن ندارن چون کاری انجام ندادند. فرماندار ما از اقدامات بسیار بسیاربسیار مهمش درباره مهار تکدی گری در سمنان گفتند. واقعا خنده دار است. ضعیف ترین فرماندار اونهم از نوع بومی اش در طول سالهای بعد از انقلاب….. خدا قوت پهلوانان. خسته نباشید دلاوران.

 8. سمنان   دسامبر 6, 2017  

  باید مسوولین استان یکبار برای همیشه اعتبارات ملی و استانی هر شهرستان استان را اعلام تا مشخص بشه شاهرود نه تنها در مورد فرودگاه بلکه در مورد راه ، بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش، آموزش عالی و… بیشتر از حقش اعتبار گرفته تا همه بدانند فریادها و مظلوم نمایی های آنان بی مورد و با هدف ….. سر سفره سایر شهرستانهای استان است.

 9. مسعود   دسامبر 6, 2017  

  برای فرددگاه مرکز استان آقایان چه کرده اند‌ . همش جلسه ، همش ادعا و همش خبر راه اندازی فرودگاه سمنان در آینده. به نظرم نماینده و فرماندار و مدیر فرودگاه سمنان همگی باید استعفا بدن.

 10. دادگر   دسامبر 5, 2017  

  اینگونه عوام فریبی ها ازبرخی مسئولین از مصادیق نمک دولت خوردن و نمکدان شکستن است که باید بگوش دولتمردان برسد

 11. داود سمنانی   دسامبر 5, 2017  

  سلام به سمنان لاین عزیز و روشنگری زیبای آن
  بالاخره دم خروس مدعيان زد بیرون.
  کاش دوستان و تصمیم سازمانی که اینگونه آدرس اشتباه میدهند و توسعه شاهرود عزیز رو به زلف فرودگاه گره میزنند،کمی به خود بیایند و بجای منابع تخصیصی به فرودگاه ،به سایر زیرساخت این شهر چندین گام بجلو بردارند.
  دوستان به پیر به پیغمبر همه چیز در فرودگاه خلاصه ن میشود آنهم فرودگاهی زیان ده با متوسط 6،نفر مسافر در هر پرواز که انرا به کم تراکم ترین و خلوت ترین فرودگاه ایران تبدیل نموده است.

 12. ناشناس   دسامبر 5, 2017  

  این مناقصه ها تمام مناقصاتی نیست که دولت برای فرودگاه شاهرود هزینه می کنه. دهها مناقصه دیگر هم هست. ضمنا شرکت نفت شاهرود داره برای جایگاه سوخت فرودگاه شاهرود هزینه می کنه. یا هواشناسی ساختمان ساخته. راه و ترابری مستقر در شاهرود هم با پول راههای شهرهای استان برای فرودگاه شاهرود هزینه میکنه. به نظر شما بی عدالتی به شاهرود را هیچ عقل سلیمی باور میکنه؟

 13. مهدی   دسامبر 5, 2017  

  فرودگاه مردمی!!!!! آقای ….. لطفا عوامفریبی نکنید.

 14. رضا   دسامبر 5, 2017  

  درود بر سمنان لاین. کار شما عالی بود. باید برای تمام ادعاهای واهی در هر نقطه که مدعی بی عدالتی در استان هستند با اسناد و مدارک پاسخ داد تا مردم استان واقعیتها را بیشتر از گذشته دریابند.

 15. همشهری   دسامبر 5, 2017  

  اینها تازه یه گوشه از 100 میلیارد تومان هزینه دولت در یک فرودگاه بدون توجیه هست

 16. علی   دسامبر 5, 2017  

  درود بر صداقت و روشنگری سمنان لاین که برای شهر ما از جان مایه می گذارد / ممنون که هستید