خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/05 20:38
شناسه خبر : 23710

نماینده هاکی ایران(مهدیشهر) قهرمان جام بین المللی مسکو شد

تهران – سمنان لاین – تیم هیات هاکی مهدی شهر استان سمنان نماینده ایران در بیست و سومین دوره رقابت های هاکی جام بین المللی روسیه 2017 با شکست نماینده مسکو در دیدار پایانی مقام نخست را بدست آورد. به گزارش سمنان لاین از فدراسیون هاکی، نماینده هاکی ایران در دیدار پایانی این رقابت ها […] ...

تهران – سمنان لاین – تیم هیات هاکی مهدی شهر استان سمنان نماینده ایران در بیست و سومین دوره رقابت های هاکی جام بین المللی روسیه 2017 با شکست نماینده مسکو در دیدار پایانی مقام نخست را بدست آورد.

به گزارش سمنان لاین از فدراسیون هاکی، نماینده هاکی ایران در دیدار پایانی این رقابت ها به مصاف تیم الکترواستال روسیه رفت و و پس از تساوی 3 بر 3 در وقت قانونی، در ضربات شوت اوت موفق شد تیم میزبان را شکست دهد و جام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.
تیم هیات هاکی مهدی شهر پیش از دیدار پایانی، تیم قزاقستان را پنج بر سه شکست داد و پس از برتری مقابل تیم مینسک بلاروس راهی دیدار پایانی شد.
مسابقات هاکی بین المللی هاکی (جام جهانی کوچک) از10 آذر ماه به میزبانی شهر مسکو آغاز شده است و تیم هیات هاکی مهدی شهر سمنان که قهرمانی لیگ برتر هاکی سال 95 باشگاه های ایران را در کارنامه دارد به نمایندگی از کشورمان به این رقابت ها اعزام شد.
در این رقابت ها که به صورت دوره‌ای در دو گروه چهار تیمی برگزار شد، تیم هیات هاکی استان سمنان در گروه یک با تیم‌ های باشگاه دیناموالکترواستال، باشگاه استروتل برست بلاروس و تیم ملی قزاقستان هم گروه بود. در گروه دوم نیز تیم‌های باشگاه دینامواستروتل ایکاترینبورگ، تیم منتخب مسکو، تیم ملی کرواسی، باشگاه مینسک بلاروس با هم به رقابت پرداختند.