13:04:48 - دوشنبه 4 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
400 میلیارد ریال تسهیلات برای بازسازی تجهیزات واحدهای تولیدی سمنان تخصیص یافت
کانال تلگرام سمنان لاین

 مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری سمنان گفت : 400 میلیارد ریال تسهیلات برای بازسازی تجهیزات واخدهای تولیدی این استان به منظور تسهیل برای ورود به بازارهای جهانی تخصیص یافته است.

منوچهر صادقی  افزود : تاکنون یکصد صنعتگر استان برای دریافت این مقدار تسهیلات در سامانه بهین یاب وزارت صنعت، معدن و تجارت نام نویسی کرده اند.
ثبت نام واحدهای تولیدی و صنعتی در سامانه بهین یاب از سال گذشته آغاز شده است.
وی اظهارداشت : هیچ محدودیت و سهم بندی در پرداخت این تسهیلات وجود ندارد و هر واحد صنعتی که در سامانه بهین یاب نام نویسی کند و تقاضایش مورد تایید گروه های نظارتی قرار بگیرد، مشمول این تسهیلات است.
صادقی با بیان این که بازسازی تجهیزات تولیدی یکی از اولویت های اساسی برای افزایش اشتغال در استان است، خاطرنشان کرد : برای ایجاد فرصت شغلی جدید باید هزینه بسیاری را متحمل شد و ایجاد فرصت های جدید شغلی و به روزرسانی عوامل تولیداز جمله این اقدامات است.
مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری سمنان با بیان این که تولید و فعالیت های صنعتی باید بر اساس دانش و پژوهش باشد، تصریح کرد : با بهره گیری پژوهش و شرکت های دانش بنیان می توان کالای رقابت پذیر تولید کرد و شرکت هایی که به دانش و پژوهش در روند تولیدی بی تفاوت باشد، محکوم به شکست هستند.
وی ادامه داد : رفع مشکلات زیرساختی در واحدهای صنعتی از اولویت های اساسی برای افزایش اشتغال در این استان است و دستگاه های اجرایی استان برای رفعاین معضل مسوول هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب