11:36:46 - دوشنبه 4 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی تأکیدکرد؛
سرمایه گذاری به منظور کاهش بیکاری دراستان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت : تقویت تولید داخلی و دستیابی به بازارهای هدف سرمایه گذاری به منظور کاهش آمار بیکاری، مهم ترین راهبرد در اجرای دقیق برنامه اقتصاد مقاومتی در این استان است.

 

به گزارش سمنان لاین ازایرناآیت الله سیدمحمد شاهچراغی افزود : خرید کالای ایرانی نمونه بارز اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی در سمنان است و باید با اصلاح بسیاری از رفتارهای تجمل محور از سوی آحاد جامعه، برای کاهش آمار بیکاری در استان گام برداشت.
وی اظهارداشت : برای افزایش اشتغال در استان باید بسیاری از زیرساخت های سرمایه گذاری در واحدهای تولیدی و صنعتی اصلاح شود و با این رویکرد می توان طرح جامع اقتصادی مقاومتی را در سمنان اجرایی کرد.
استان سمنان رتبه دوم کشور در کمترین میزان نرخ بیکاری دارد
آیت الله شاهچراغی ادامه داد : باید کاغذ بازی های اداری برای فعال اقتصادی که قصد سرمایه گذاری در سمنان را دارد کاهش یابد و در این امر، همکاری مدیران دستگاه های اجرایی اجتناب ناپذیر است.
امام جمعه سمنان اضافه کرد : دولت هم باید در امور مرتبط به خود و نقشی که در زمینه اقتصادی دارد تلاش بیشتری کند تا سرعت کار افزایش یافته و موانع را از پیش روی بردارد.
وی با بیان این که امروز همه ارکان کشور به اقتصاد مقاومتی اعتقاد دارند، تصریح کرد: باید شاخص های رشد و ارتقای اقتصادی را افزایش داده و به حداقل ها در این زمینه قانع نباشیم.
آیت الله شاهچراغی بیان داشت : همه باید مراقب سرمایه های کشور باشیم و تلاش کنیم تا از این سرمایه ها و منابع به نفع رشد و ارتقا کشور حداکثر بهره برداری را بکنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب