14:59:52 - شنبه 2 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترهمتی در شورای اداری استان ؛
تصویب 1.5 میلیارد دلار اعتبار برای توسعه اشتغال روستایی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – احمد همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان؛ مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح‌های علمی و سنجیده که قابلیت اجرا دارند باید معرفی شوند تا منجر به ایجاد منابع بیشتر برای استان شوند.


به گزارش سمنان لاین ، دکترهمتی روز شنبه در نشست شورای اداری استان سمنان در سالن یادگار امام (ره ) استانداری افزود : ارایه مشاوره های کارشناسی به کشاورزان در خصوص مدیریت طرح و دریافت تسهیلات را ضروری می باشد.
وی ادامه داد : درباره طرح اشتغالزایی به روستاها اطلاع‌رسانی شود و افرادی که طرح علمی قابل ارایه دارند هر چه زودتر طرح را معرفی کنند.
وی اضافه کرد : طرح‌های سنجیده و علمی که منجر به منابع بیشتر می‌شوند معرفی و بانک ها در بحث ارایه تسهیلات کارشناسی عمل کنند و با نظارت کامل اعتبار را به طرح‌هایی تخصیص دهند که قابلیت اجرای 100 درصدی را دارند.

وی از اختصاص یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال روستایی و عشایری در سطح کشور علیرغم برخی مخالفت هاخبردادو گفت، از ماه‌ها قبل در نشستی با نوبخت در دفتر وی همراه با اعضای فراکسیون اشتغال مطرح شد و مورد استقبال قرار گرفت و پروسه‌ای ۱۰ ماهه را تا لایحه، دفاع و تصویب و اذن رهبر معظم انقلاب اسلامی طی کرد، البته باید گفت ما یک سابقه بد نیز داریم که وام‌های مشابه این امر سر از جاهای دیگری درآورد و نتیجه‌ای را برای اشتغال‌زایی نداشت.

همتی افزود: نمایندگان با طی این پروسه طولانی برای تخصیص یک و نیم میلیارد دلار تسهیلات از سوی دولت و برابر همین میزان از طرف بانک‌های عامل که درمجموع رقمی معادل ۱۰هزار میلیارد تومان را شامل می‌شود، به بررسی دقیق و کارشناسی این طرح پرداختند تا با مشکلات طرح‌های مشابه سال‌های قبل روبرو نشود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان مهدوی   دسامبر 2, 2017  

    آقای دکتر همتی لازم است دقیقآ در دایره کارهای حوزه انتخابیه خود هم باشید که دراین رابطه خیلی کم رنگ هستید ومانند نمایندگان دیگر شهر های استان درمتن قرار ندارید تعارف وحاشیه کاری را کنار بگذارید که حق موکلین شما تضییع نگردد..