13:18:08 - جمعه 1 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسِ گل آقای وزیر به توسعه زیرساخت های ورزشی درگرمسار
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – وزیر ورزش و جوانان از تکمیل 800 پروژه نیمه نمام ورزشی کشور تا پایان امسال خبر داد و گفت:  با تکمیل این پروژه ها شمار پروژه های تکمیل شده از ابتدای وزارت بنده به بیش از 1300 پروژه می رسد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا دکتر مسعود سلطانی فر در جمع شماری از مردم گرمسار در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: 4000 پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور وجود داشته که از ابتدای استقرار بنده در این وزارتخانه 500 پروژه تکمیل و افتتاح شده و 800 پروژه نیز تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.

وی با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه های فاز اول استادیوم ۵۰۰۰ نفری و زمیم چمن دانشگاه گرمسار و راه اندازی 6 خانه ورزش روستایی تصریح کرد: این زیرساخت ها به رشد و توسعه ورزش در گرمسار کمک کند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتتاح زمین چمن، رختکن و جایگاه حدود یک هزار و 500 تماشاگر ورزشگاه گرمسار در فاز اول آن؛وعده داد: در آینده با تامین منابع این پروژه و خصوصا ظرفیت سکوهای تماشاگران تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی تصریح کرد: انتظار می رود با فعالیت تیم های ورزشی در گرمسار و استفاده از این زیرساخت ها زمینه بروز و ظهور خلاقیت های جوانان منطقه فراهم شود.

سلطانی فر، استادیوم ورزشی را ضرورتی برای توسعه ورزش در هر منطقه برشمرد و گفت: در دنیای امروز مهمترین ابزار و امکانات را به پرورش روح و جسم شهروندان و امور مرتبط با ورزش اختصاص می دهند.

وی با بیان اینکه انسان سالم جامعه را می سازد گفت: اهمیت به ورزش و خصوصا ورزش همگانی تا آنجاست که در برخی کشورهای توسعه یافته دنیا تعداد دوچرخه ها از تعداد جمعیت آنها بیشتر است .

این عضو کابینه با بیان اینکه در کشورهای توسعه یافته مردم هر روز، وقت ویژه ای به فعالیت های بدنی اختصاص می دهند افزود: ما نیز به دنبال ایجاد چنین شرایطی هستیم البته برای تحقق این مهم مردم هم باید پای کار بیایند.

وی با اشاره به درخواست هایی در خصوص تکمیل پروزه های نیمه تمام استان و از جمله زمین چمن مصنوعی آرادان وعده داد: با تسریع در ساخت این پروژه نیاز جوانان آرادانی به یک زمین ورزشی مناسب مرتفع شود.

به گزارش سمنان لاین وزیر ورزش با اشاره به درخواست نماینده مردم شهرستان در خصوص ایجاد خانه جوان در گرمسار از آمادگی این وزارخانه برای تجهیز کامل خانه جوانان این شهرستان خبرداد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب