13:28:50 - پنجشنبه 30 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب فرماندار زن در استان مرکزی
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه به تحزب اعتقاد دارم از انتخاب فرماندار زن در استان مرکزی خبر داد.

سید علی آقازاده در دومین همایش چشم انداز توسعه استان مرکزی و چالش های پیش رو در دولت دوم دکتر حسن روحانی عنوان کرد: در گزارش  100 روزه توسط ریاست جمهوری روحیه، امید و انگیزه برای حامیان دولت، مردم و وفاداران به اعتدال و اصلاحات زنده شد.

وی با بیان اینکه استفاده از بانوان و جوانان جزو مواردی است که دولت به آن توجه دارد و در این نشست موارد مطرح شده توسط تمامی فعالان، بانوان و جوانان مورد توجه قرار خواهد گرفت و استان مرکزی نیز در جهت تحقق شعارهای دولت تلاش خواهد کرد، افزود: در سال 1400 باید همچنان مسیر و راه اعتدال و دکتر روحانی و اصلاحات به صورت منطقی ادامه یابد و اگر انگیزه مردم در این مدت کاهش یابد به مشکل برخواهیم خورد بر همین اساس لازم است که در این مدت جلسات این چنینی به صورت مستمر برگزار شود و در جهت آمادگی برای انجام اقدامات مثبت و امیدافزایی جهت فعالیت سیاسی گام برداریم .

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه به تحزب اعتقاد دارم و اگر بخواهیم در جامعه اسلامی ایران فساد و تبعیض نباشد و امور بر اساس روابط شکل نگیرد تنها راه تمسک به تشکیلات و احزاب است، گفت: به این شکل کشور در مسیر منطقی جهت توسعه پیش می رود و بر همین اساس لازم است که موضوع تشکل های سیاسی و احزاب در دستور کار قرار گیرد و تنها به فضای انتخابات اکتفا نشود چراکه زمینه ساز توسعه پایدار و منطقی در جامعه خواهد بود .

وی با اشاره به حساسیت شرایط در انتخابات 96 عنوان کرد: در انتخابات شاهد افزایش 57 هزار عددی آرای دکتر روحانی در استان بودیم اما با توجه به ساختار سیاسی استان و سبقه تاریخی و سیاسی بیش از این میزان می توان انتظار داشت. البته که شرایط سخت و رقیب جدی و دارای پشتوانه قوی بود، اما باید برای دستیابی به اهداف 1400 تلاش های بیشتر صورت گرفته و از ظرفیت های موجود برای موفقیت و ادامه مسیر اعتدال استفاده شود .

آقازاده با اشاره به ظرفیت نیروی انسانی در استان مرکزی اظهار کرد: در بسیاری از کشورهای ثروتمند دنیا منبع ثروت نیروی انسانی است و استان مرکزی از این حیث توانمند است. باید با بکارگیری نیروی کاردان به کشور خدمت کرد و شاید برای اولین بار شاهد استفاده از ظرفیت زنان در امر فرمانداری و مدیریت شهرستان های استان مرکزی باشیم.

استاندار مرکزی با تاکید بر استفاده بیشتر از ظرفیت زنان در مقایسه با گذشته بیان کرد: در کنار بانوان، جوانان نیز ظرفیت های ارزشمندی به شمار می روند و باید در مدیریت ها مورد استفاده قرار گیرند اما به دلیل غفلت بعد از انقلاب نتوانستیم مدیران جوان و بانوان قوی تربیت کنیم تا پشتوانه ای محکم برای کشور باشند. برهمین اساس ساماندهی لازم در استان مرکزی دنبال می شود و یک تیم قوی در قالب اتاق فکر جهت استفاده از این ظرفیت ها در استان شکل خواهد گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب