خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/11/28 22:43
شناسه خبر : 23477

بیماری عجیب مرد چینی+ عکس

 رشد یک مرد چینی به علت بیماری عجیب از سن حدود ۲ سالگی متوقف شده است و او با وجود اینکه اکنون ۳۰ ساله دارد، شبیه به یک کودک به نظر می رسد. “وانگ تاینفنگ” که در سال ۱۹۸۷ در شرق چین به دنیا آمده است، قادر به صحبت کردن نیست و به یک مراقب […] ...

 رشد یک مرد چینی به علت بیماری عجیب از سن حدود ۲ سالگی متوقف شده است و او با وجود اینکه اکنون ۳۰ ساله دارد، شبیه به یک کودک به نظر می رسد. “وانگ تاینفنگ” که در سال ۱۹۸۷ در شرق چین به دنیا آمده است، قادر به صحبت کردن نیست و به یک مراقب تمام وقت نیاز دارد. این مرد به همراه خانواده اش در روستای “وانگفان” در استان آن هوئی چین زندگی می کند.
“وانگ” مادر ۵۲ ساله او در خصوص بیماری پسرش گفت بزرگترین آرزویش این است که روزی پسرش او را مادر صدا بزند و آرزوی دیگرش این است که تا زمانی که زنده است پسرش نیز زنده بماند. بنا به ادعای این زن، پسرش زمانی که تنها ۳ سال داشت مردم به او پیشنهاد کردند تا او را در جاده یا معبد بگذارد و فرزند دیگری را به دنیا آورد اما مادر تاینفنگ این پیشنهاد را رد کرد.
گفتنی است؛ این زن هزینه های زندگی خود و فرزندش را با جمع‌آوری برگ چای از کوهستان و فروش آن و همچنین نظافت‌ خانه‌های مردم تامین می کند.
 بیماری عجیب مرد چینی+ عکس
بیماری عجیب مرد چینی+ عکس