17:54:39 - یکشنبه 26 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خودروسازی فردا ؛ درمسیر توسعه با برندهای معتبر علیرغم تنگ نظری ها
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین دو سرمایه گذار چینی که با همت مدیران شرکت خودروسازی فردا جهت سرمایه گذاری دراین شرکت به ایران آمده اند در نشست فرصتهای اقتصادی ایران -سمنان در سالن همایش های بین المللی صداوسیما درتهران با دکترخبازاستاندار و همتیان معاون هماهنگی درامور اقتصادی دیدار کردند.

این دو سرمایه گذار قرار است در کارخانه خودروسازی فردا ،پنج مدل خودرو تولید کنند و هم اکنون در خودروسازی فردا حضور دادند.

همچنین مدیرعامل خودرو سازی فردا در گفتگو با سمنان لاین گفت:
خط تولید سمند از مدارخارج و راه اندازی خط تولید پژوپارس و قرداد با یکی از شرکت های معتبر بین المللی همراه با آموزش ، انتقال تکنولوژی و … بزودی نهایی خواهدشد .

شایان توجه است تمامی این اقدامات با پیگیری مدیران این شرکت و مسئولان شهرستان ازجمله دکترهمتی نماینده سمنان ، فرماندار  و… صورت گرفته است که متاسفانه توسط برخی رسانه های مغرض با مرکزاستان بگونه ای مطرح می شود که گویی فقط استاندارمحترم در اینخصوص اقدام کرده اند و ازدیگرنقاط استان غافل بوده اند، هرچند حمایتهای ایشان در این امور بسیار موثر میباشد اما نکته کلیدی ماجرا در پیشرفت و توسعه ی مناطق ؛ به تلاش جمعی واتحاد وهمدلی دست اندرکاران با مردم آن شهرستان بدون تنگ نظری و هرگونه فضاسازی کاذب رسانه ای برای کسب منافع شخصی  بستگی دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ولا   فوریه 17, 2018  

  سايت كارخانه مربوط به ايران خودرو بوده كه نتوانستيم حفظ كنيم وبه بخش خصوصي واگذار شده است

 2. علی   نوامبر 27, 2017  

  درود برهمت مردم و مسئولان سمنان علی الخصوص دکترهمتی نماینده پرتلاش شهرستان که انصافا برای شهرمون سنگ تمام گذاشتند و همچنین مدیران خودروسازی فردا. سپاسگزاریم

  • ناشناس   نوامبر 27, 2017  

   اون وقت بگید دکتر همتی جز حرف زدن برای سمنان چه دستاوردی داشتند . بشمار….

  • علی   دسامبر 14, 2017  

   بله درسته نمونش بودجه سال۱۳۹۷ که در کشور استان سمنان از آخر اوله.یعنی کمترین بودجه.البته این خوبه که ما استان کم خرجی هستیم!!!!