23:10:14 - شنبه 25 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار در همایش بین المللی سرمایه گذاری درتهران؛
«استان سمنان» چهار راه طلایی برای مروادات و ارتباطات
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان از بازار 400 میلیون نفری ایران و کشورهای پیرامونی آن به عنوان یک فرصت بزرگ برای سرمایه گذاران خارجی برشمرد.

به گزارش سمنان لاین ، محمدرضا خباز شب شنبه در آیین گشایش همایش سرمایه گذاری ایران – سمنان در سالن اجتماعات صدا و سیما افزود : فقط در استان سمنان هشت نشست سرمایه گذاری برگزار و بیش از 70 هزار میلیارد ریال تفاهم نامه بین بخش خصوصی و دولتی در دولت تدبیر و امید منعقد شده است.

وی از سمنان به عنوان استانی با ظرفیت های بسیار بالا نام برد و افزود: قرار گرفتن استان در کریدور شمال –جنوب و شرق-غرب از این استان یک چهار راه طلایی برای مروادات و ارتباطات اقتصادی، صنعتی، معدنی و… بوجود آورده است.

در این نشست مقرر است 380 پروژه سرمایه گذاری از 26 استان در قالب 9 پانل تخصصی ارائه شود که سرمایه گذاری مورد نیاز آنها 109 هزار میلیارد تومان به صورت ارزی معادل 40 میلیارد یورو به صورت ریالی است.

محمد خزاعی معاون وزیراقتصاد هم در نشست فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما در تهران اظهار داشت: این همایش فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های کشور است و از چند ماه پیش، مقدمات برگزاری این نشست فراهم شده بود و شخصیت‌هایی از سازمان‌ها و مجامع اقتصادی بین‌المللی یا چندملیتی در این جلسه حضور دارند.
وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این نشست، معرفی فرصت‌های اقتصادی ایران در بخش‌های مختلف بوده و این نشست در سطح ملی برگزار شده تا همه نقاط کشور بتوانند از این فرصت استفاده کنند و نتیجه این کنفرانس، به توافق و تفاهم‌نامه‌هایی برای پروژه‌های کشور منجر شود.
به گزارش سمنان لاین ، این نشست چهار روزه با همکاری استانداری سمنان و فدراسیون جهانی مناطق آزاد (فموزا) و حضور مسئولان و سرمایه گذاران از 26 استان و بین الملل برگزار می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب