21:21:24 - جمعه 24 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور پرشور تماشاچیان سمنانی ؛ «ایران» قهرمان مسابقات بدمینتون شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان روز جمعه با قهرمانی تیم ملی جوانان ایران با کسب 16 مدال در تالار بدمینتون مجموعه ورزشی تختی شهرستان سمنان پایان یافت.

 در این رقابتهای بین المللی بدمینتون بازان جمهوری اسلامی با کسب چهار مدال طلا، چهار نقره و هشت برنز رتبه های اول تا سوم بخش های انفرادی و دو نفره را به خود اختصاص دادند.
در قسمت انفرادی رقابتهای بدمینتون بین المللی دختران، ثمین عابد خجسته و هدیه شمس از ایران به ترتیب اول و دوم شدند و فاطمه مونس خواه و یگانه کرمانی از ایران به طور مشترک به رتبه سوم دست یافتند.
در قسمت دختران، تیم دونفره بدمنتون نداشتیم.
در قسمت دو نفره پسران ، تیم دو نفره مهدی انصاری و علی حسین خانی از ایران اول شد و امیر جباری و امیرحسین نورعلیان از ایران دوم شد.
در قسمت انفرادی پسران، امیر جباری و محمد چهارمحالی از ایران اول و دوم شدند و علی باستانی و علی حسین خانی از ایران به طور مشترک سوم شدند.
اولین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان اول تا سوم آذر ماه با شرکت 37 بازیکن داخلی و خارجی در تالار اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد.
فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت :در این دوره از مسابقات بدمنتون بازان جوان چهار تیم کشورهای سریلانکا، آذربایجان، پاکستان و افغانستان با 12 بازیکن حضور داشتند.
استان سمنان با 37 هزار و 400 ورزشکار سازمان یافته، دارنده 2 پایگاه از هشت پایگاه استعدادیابی بدمینتون کشور، در رده ملی و در رده های سنی مختلف، هفت بدمنیتون باز دختر و 2 بدمینتون باز پسر دارد، و در این مسابقات علاوه بر تیم‌های خارجی، یک تیم از استان سمنان در کنار تیم منتخب جمهوری اسلامی حضور داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب