11:31:08 - پنجشنبه 23 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان تأکیدکرد؛
اعتبارات استان در مقابل تفاهم‌نامه‌های همایش سرمایه گذاری بسیار ناچیز است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت : تبدیل سمنان به استان هدف سرمایه گذاری در گرو تامین زیرساخت ها مانند آب، برق و گاز در برخی از نواحی صنعتی است.

به گزارش سمنان لاین ازایرنامحمدرضا خباز افزود : موانعی در مسیر تولید و عرصه محصولات به بازار در سمنان وجود دارد که رفع این معضل با همفکری دستگاه های اجرایی مربوط میسر است.
وی اظهارداشت : در این استان همچون دیگر نقاط کشور برای افزایش اشتغال به سرمایه گذاری بخش خصوصی توجه ویژه ای شده است.
وی خاطرنشان کرد : یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در استان سمنان پهن کردن فرش قرمز زیر پای سرمایه‌گذاران بود و اگر حمایت های همه جانبه نبود این تفاهم‌ نامه‌های مهم اقتصادی در سمنان اجرایی نمی شد.
خباز ادامه داد : کشور ایران با اعتبارات قطره چکانی دولتی و پول نفت قابل مدیریت نیست و باید به بخش خصوصی برای رفع مشکلات میدان داد.
استاندار سمنان تصریح کرد : توجه به تولید و اشتغال در ایران اسلامی باید با رویکرد فراجناحی مدنظر مسوولان جمهوری اسلامی قرار گیرد و در دولت دوازدهم وحدت بسیار مطلوبی برای رفع گرفتار های مردم در بین سران نظام وجود دارد.
وی تصریح کرد : اعتبارات استانی سمنان در مقابل با تفاهم‌نامه‌هایی که در همایش های سرمایه‌گذاری منعقد می شود بسیار ناچیز است و اگر تنها 50 درصد این تفاهم‌نامه‌ها عملیاتی شود آمار بیکاری در این منطقه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
به گزارش سمنان لاین  در 6 ماه اول سال 96، نرخ بیکاری در استان سمنان 8.9 درصد و 3 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر بود و با تحقق کامل ارایه تسهیلات 9 هزار میلیارد ریالی رونق تولید و اجرای طرح‌های اقتصادی در قالب تفاهم‌نامه های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به تعداد 87 طرح با سرمایه گذاری 71 هزار و 510 میلیارد ریال در همایش‌های سرمایه‌گذاری این استان، انتظار می رود اشتغال افزایش و نرخ بیکاری در سمنان کاهش قابل توجهی یابد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب