21:25:01 - چهار شنبه 22 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شکایت معاونت توسعه منابع استانداری سمنان از کریمی قدوسی ردّ شد
کانال تلگرام سمنان لاین

محمد جواد جمالی سخنگوی هيأت نظارت بر رفتار نمايندگان مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز و در جمع خبرنگاران، درباره آخرین شکایت های بررسی شده در این هيأت اظهار داشت: در جلسه اخیر هيأت نظارت بر رفتار نمايندگان، شکایت معاونت توسعه منابع استانداری سمنان از آقای جواد کريمي قدوسي نماینده مردم مشهد درباره یکی از سخنرانی های وی، بررسی شد که اعضای هيأت به این نتیجه رسیدند که سخنرانی آقای کريمي قدوسي مغایر وظایف و مسئولیت های نمایندگی نبوده و لذا این شکایت رد شد. شکایت دیگر از آقای کریمی قدوسی را سرپرست امور دعاوی و قراردادهای ریاست‌جمهوری مطرح کرد. این شکایت ناظر به این بود که آقای کریمی قدوسی در سخنرانی خود در مسجد امام علی صحبت از برجام‌های مختلف داشته است. هیات نظارت در این باره نیز صحبت‌های این نماینده را مغایر با وظایف و شئون نمایندگی تشخیص نداد.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مورد آخرین وضعیت شکایت نیروی انتظامی از حمدالله کریمی نماینده بیجار، گفت: اتفاق رخ داده مربوط به مردادماه است که به دنبال آن نیروی انتظامی از آقای کریمی شکایتی را مطرح کرد که به دادگاه ارجاع شد. دادگاه نیز این موضوع را به هیات رییسه مجلس اعلام کرد.

هفته گذشته نیروی انتظامی این شکایت را به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال کرد که متن شکایت در جلسه با آقای کریمی قرائت شد و ایشان توضیحاتی ارائه کردند. قرار شد در جلسه دیگر با حضور برخی از اعضای هیات رییسه، هیات نظارت و نیروی انتظامی این موضوع مورد بررسی قرار گیرد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب