خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/11/22 21:11
شناسه خبر : 23315

دستگیری برادران دالتون در مشهد

چهار برادر که با همدستی فردی ۴۰ ساله اقدام به سرقت‌های به عنف با تهدید اسلحه کلت کمری در مشهد می کردند، دستگیر شدند.   چهار برادر که با همدستی فردی ۴۰ ساله اقدام به سرقت‌های به عنف با تهدید اسلحه کلت کمری در مشهد می کردند، دستگیر شدند. فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اعلام […] ...

چهار برادر که با همدستی فردی ۴۰ ساله اقدام به سرقت‌های به عنف با تهدید اسلحه کلت کمری در مشهد می کردند، دستگیر شدند.
  چهار برادر که با همدستی فردی ۴۰ ساله اقدام به سرقت‌های به عنف با تهدید اسلحه کلت کمری در مشهد می کردند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش سرقت  وسایل و تجهیزات فنی از انبار یک منزل مسکونی در محدوده بولوار توس مشهد، ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز کردند.

سردار «قادر کریمی» افزود: پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی سه متهم ۲۷،۲۲ و ۳۰ ساله که برادر بودند را دستگیر و در بازرسی از منزل مسکونی آن ها ۲۴ دستگاه گوشی تلفن همراه، شش دستگاه بیسیم دستی، یک عدد افشانه فلفلی و مقادیری وسایل و تجهیزات فنی سرقتی از قبیل اره برقی، جعبه ابزار و … کشف کرد.

وی اظهار کرد: پلیس چهارمین برادر متهمان را به همراه یکی دیگر از اعضای باند که مرد ۴۰ ساله ای است، دستگیر کرد و در بازرسی از منزل مسکونی آنان یک قبضه اسلحه کلت کمری کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: سرکرده باند در اعترافات اولیه خود گفت که با تهدید اسلحه تاکنون مرتکب پنج فقره زورگیری خشن از شهروندان شده اند.

تحقیقات پرونده برای کشف جرایم و شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.