15:17:07 - چهار شنبه 22 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انفجار درسیلوی سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان با اشاره به مهار آتش سوزی در سیلوی سمنان، گفت: آتش سوزی و انفجار طبقات فوقاتی سیلوی سمنان تلفات جانی نداشت.

سعید اسمعیل پور روز چهارشنبه گفت: این حادثه ساعت 11 و 30 دقیقه به سامانه 125 آتش نشانی سمنان گزارش شد که با مراجعه ماموران آتش نشانی مشخص شد گرد غلات در طبقات نهم و دهم سیلوی سمنان منفجر شده است.
وی با اشاره به خروج شعله های آتش به وسیله دستگاه تهویه به خارج از این طبقات، افزود: کارکنان سیلوی سمنان با آمادگی کامل و به دلیل فراگیری آموزش های ویژه در هفته پدافندغیرعامل، در این سانحه آسیبی ندیدند و آتش سوزی دراین سیلو فقط خسارت مالی داشته است.
وی با اشاره به شدت انفجار که باعث شکستگی شیشه های طبقات سیلوی سمنان شد، خاطرنشان کرد: برای مهار آتش در طبقات فوقانی سیلوی سمنان سه دستگاه خودرو و 9 مامور آتش نشانی از ایستگاه های هشت شهریور و ارگ سمنان به محل سیلو اعزام و موفق به مهار این آتش شدند.
مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان تاکید کرد: گرد غلات به خودی خود در صورت وجود جرقه مستعد انفجار و آتش سوزی است و علت این انفجار در سیلوی سمنان در دست بررسی است.
آتش نشانی سمنان چهار ایستگاه فعال با 77 مامور در سه نوبت کاری دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب