0:27:52 - سه شنبه 21 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف پنج کیلو ماده مخدر گراس توسط پلیس راه آهن سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس پلیس راه آهن شمالشرق1 از کشف مقدار پنج کیلوگرم ماده مخدر گراس توسط عوامل انتظامی پلیس راه آهن شمالشرق1 سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناسرهنگ محمدرضا مالکی  افزود: در پی گشت زنی و سرکشی از بلاک سمنان – بیابانک ، گروه گشت موتوری پلیس راه آهن سمنان ضمن مستند نمودن اقدامات پیشگیرانه ، به کیسه زباله مشکی رنگ که داخل جوی آب بوده مشکوک شدند که پس از بررسی مشخص شد حاوی پنج کیلوگرم گراس استحصال شده می باشد .
رئیس پلیس راه آهن شمالشرق1 در ادامه افزود: برای شناسایی صاحب احتمالی مواد کشف شده گروه گشت چندین ساعت محل را به صورت مخفی پایش کردند.
مالکی گفت : گروه گشت موتوری پلیس شمالشرق1 گراس های کشف شده را به صورت بلاصاحب برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داد.
به گفته سرهنگ مالکی با تلاش کارکنان پلیس راه آهن شمالشرق1 در 6 ماه نحست سال ، کشف انواع مخدر در این حوزه ریلی 56 درصد نسبت به پارسال افزایش یافته است.
علاوه بر این در 6ماه امسال، دستگیری اتباع غیر مجاز خارجی 41 درصد افزایش داشته و وقوع سرقت هم 29 درصد کاهش یافته است.
حوزه ریلی شمالشرق 1 با 589 کیلومتر و تردد روزانه حدود 80 رام قطار یکی از پر رفت و آمدترین حوزه های ریلی در سطح کشور است .
برقراری انتظامات وامنیت این حوزه که شامل طول خط ریلی ، سالن های مسافری ، قطارهای مسافری و باری ، مخازن سوخت ، پانل و تاسیسات اداره کل راه آهن شمالشرق1 از وظایف کارکنان پلیس راه آهن است .
پلیس راه آهن در 12 هزار کیلومتر خط آهن کشور امنیت مسافران ، مبارزه با قاچاقچیان کالا و ارز و مواد مخدر ، جلو گیری از رفت و آمد اتباع خارجی غیر مجاز را برعهده داشته و نظم و امنیت را در این شبکه گسترده تامین می کند.
راه آهن شمالشرق1 بعد از استان هرمزگان طولانی ترین خطوط ریلی کشور را دارد.
یک هزار و 82 کیلومتر خطوط ریلی به صورت دو خطه در حوزه استحفاظی این اداره کل واقع شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب