0:24:13 - سه شنبه 21 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چه دخترانی در بازار داعش گرانترند؟
کانال تلگرام سمنان لاین

حسین الحنسوری فعال ایزدی در عراق به اسپوتنیک گفت که در بازارهای برده فروشی داعش در سوریه تا به امروز زنان ایزدی ربوده شده را خرید و فروش می کنند.
به گزارش سمنان لاین از اسپوتینک؛ قیمت آنها از 10 تا 20 هزار دلار است. گرانترین قیمت ها برای دختران زیبا از سنین 11 تا 20 سال است. دختران ایزدی گرانترند برای آنکه نسبت به سایر زنان عراقی زیباترند. در بین آنها دختران بلوند با چشمان سبز و آبی هم وجود دارد.
شبکه ای برای جستجو و پرداخت هزینه به بستگان اسرا در بازارهای داعش وجود دارد. مبلغ پرداختی بین تمامی کسانی که در خرید و فروش شرکت دارند تقسیم می شود. بخش اعظم آن را کسی دریافت می کند که اسیر را به فروش می گذارد. پس از انجام معامله فرد فروخته شده به کردستان عراق فرستاده می شود به جایی که می توان او را از نزد خانواده اش تحویل گرفت.
حسین قاعدی رئیس مرکز کمک به ایزدی های ربوده شده به اسپوتنیک گفت که از زمان گشایش دفتر در سال 2014 تا به امروز 3178 نفر در محدوده ی عراق و سوریه از دست داعش آزاد شده اند. از بین آنها 1128 نفر زن و دختر هستند. طبق اطلاعات این سازمان بیش از 1000 نفر هنوز در اسارت تروریست ها به سر می برند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب