خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/11/17 13:30
شناسه خبر : 23156

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سمنان: بخش تخصصی دفاع مقدس در کتابخانه مرکزی سمنان راه‌اندازی شده است

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: بخش تخصصی دفاع مقدس استان سمنان در کتابخانه مرکزی راه‌اندازی شده است. به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، مدیرکل و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی با حضور در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان با […] ...

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: بخش تخصصی دفاع مقدس استان سمنان در کتابخانه مرکزی راه‌اندازی شده است.

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سمنان، مدیرکل و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان سمنان به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی با حضور در گلزار شهدای امامزاده یحیی (ع) سمنان با شهدا تجدید پیمان کردند.

نورعلی غلامحسین‌نیاسماکوش در این آیین ضمن بیان اینکه بارزترین جلوه‌های ایثار و شهادت در دین تجلی پیدا می‌کند و آن‌قدر حائز اهمیت است که دین اسلام ایثارگری و شهادت‌طلبی را در راه تعمیق آرمان‌های مذهبی تشویق کرده و بیشتر از هر چیز دیگری بدان پرداخته است، گفت: شهدا با گذشتن از جان خود موجب افتخار ایران اسلامی شدند.

وی با اشاره به این بخش تخصصی دفاع مقدس استان سمنان در کتابخانه مرکزی راه‌اندازی شده است، بیان داشت: در این بخش آثار مکتوبی که در خصوص شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای شاخص استان سمنان نوشته شده است، وجود دارد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از کتابداران خواست در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند.