13:33:20 - جمعه 17 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان:
تسهیلات رونق تولید به مدارس غیرانتفاعی استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با اشاره به تخصیص اعتبارات تسهیلات رونق تولید به واحدهای خدماتی گفت: تسهیلات رونق تولید به مدارس غیرانتفاعی استان سمنان به سبب ارائه خدمات آموزشی پرداخت می‌شود.

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری سمنان، محمدرضا خباز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان سمنان گفت: تسهیلات بهین‌یاب در سال گذشته فقط به واحدهای صنعتی و معدنی پرداخت می‌شد و پس از مدتی واحدهای کشاورزی نیز افزوده شد.

وی با اشاره به درخواست‌های متعدد واحدهای خدماتی برای دریافت تسهیلات اظهار کرد: سال گذشته، 432 میلیارد تومان تسهیلات به صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت شد.

خباز با بیان اینکه در طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید امسال واحدهای خدماتی و گردشگری نیز افزوده شده است، خاطرنشان کرد: از این‌ پس، مدارس غیرانتفاعی را به سبب ارائه خدمات آموزشی می‌توان در این طرح ساماندهی کرد.

استاندار سمنان در رابطه با پرداخت مابه‌التفاوت تسهیلات خیران بیان کرد: در بودجه سال 96 پرداخت این مبلغ پیش‌بینی ‌شده است.

خباز با تأکید بر اینکه اعتبارات در دو نوع تصویب می‌شود، یادآور شد: اعتبارات فنی و اعتباری به‌صورت مجزا در اختیار کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان‌ها قرار گرفته است و بخش دیگری از اعتبارات در حوزه تملک دارایی‌ها و پروژه‌های عمرانی‌ها مصوب می‌شود.

وی با اشاره به لزوم تربیت نیروهای متعهد و متخصص بیان کرد: ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه یکی از مهم‌ترین رویکردهای ما در نظام آموزشی است و دانش‌آموزان از اکنون باید با صنعت آشنا شوند.

به گزارش سمنان لاین استاندار سمنان در بخش دیگری از سخنان خود قدرت تفکر را یکی از مهم‌ترین شاخص‌های انسان‌ها در تمایز با سایر مخلوقات اعلام کرد و گفت: بهره‌گیری از قدرت تفکر و پرورش استعدادها و خلاقیت‌ها مهم‌ترین رسالت‌های معلمان است و کلاس‌های درس کارخانه‌های انسان‌سازی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب