13:31:12 - چهار شنبه 15 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون سیاسی، امنیتی استاندار؛
نقش اشتغالزایی برجام در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: ورود فناوری به منظور رونق اقتصادی و افزایش اشتغال پایدار در کشور نیازمند قراردادهای اقتصادی با شرکت های جهانی است.

به گزارش سمنان لاین محمود قنبری  در گفت وگو با ایرنا افزود: ارتباط با کشورهای بزرگ دنیا از طریق قراردادهای بزرگ اقتصادی، مسیر استفاده ایران از فناوری را همواره کرده و موجب پیشرفت این کشورمی شود.
وی با اشاره به زمینه های مورد نیازرشد اقتصادی در ایران ، اظهارداشت: برجام فرصتی ارزشمند برای تبادلات اقتصادی بین ایران و کشورهای جهان در 2 سال گذشته بوده است.
وی با بیان این که خطرپذیری برای سرمایه گذاری در ایران باید کاهش یابد خاطرنشان کرد: ایجاد آرامش برای سرمایه گذار و استانداردسازی کالاها و مبارزه با قاچاق برای افزایش اشتغال در ایران ضروریست.
وی با اشاره به اقدامات ارزشمند دولت تدبیر وامید در کاهش نرخ تورم در چند سال گذشته، ادامه داد : با اجرای دقیق منویات رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی و فراهم شدن زیرساخت سرمایه گذاری در کشور، رونق اقتصادی و توسعه آبادانی بار دیگر به میهن اسلامی ایران بازگشت.
قنبری با بیان این که برجام در کاهش نرخ بیکاری در استان تاثیر مثبتی داشته است، اضافه کرد : تامین بازار فروش و امکان خرید مواد اولیه و خام برای تولید محصولات از دستاوردهای مهم برنامه جامع اقدام مشترک برای افزایش اشتغال در سمنان بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب