12:41:50 - دوشنبه 13 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه ویژه جهت رفع مشکل آب قطری به شاهرود/ طرح های آب مرکزاستان در هاله ای از ابهام!
کانال تلگرام سمنان لاین

مشکل کمبود آب درحاشیه شهر شاهرود در گرو انتقال آب از چشمه قطری استان گلستان به این شهرستان است.

به گزارش سمنان لاین محمد طاهری روز در گفت و گو با ایرنا افزود : طرح انتقال آب از چشمه سارهای قطری به شاهرود با تصویب در شورای عالی آب و تصمیم گیری در سطح ملی اجرایی شود.
وی پیشرفت فیزیکی طرح انتقال آب از چشمه قطری استان گلستان به شاهرود را بالای 95 درصد اعلام کرد.
وی این طرح را گرانترین طرح آبی کشور برشمرد و اظهار داشت: وزارت نیرو تاکنون 400 میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه کرده است.
به گزارش سمنان لاین طاهری تصریح کرد : انتقال آب از مناطقی که دارای شرایط مطلوب بارشی هستند به منظور رفع بحران خشکسالی و قطعی آب در شاهرود باید در دستور کار مسئولان استانی قرار گیرد!

شایان ذکر است ؛ در حالی مدیرعامل محترم آب و فاضلاب استان ٬ مسئولین ارشد را دعوت به توجه و عنایت خاص به گران ترین پروژه ی آبی  می کند که در جای خود قابل تقدیر میباشد٬طرح های تأمین آب مرکزاستان بعنوان پرجمعیت ترین شهر استان که با بیشترین کمبود آب در سطح استان مواجه میباشد ازجمله٬ سدفینسک ٬ انتقال آب٬تجمیع و یکسان سازی آب شهرسمنان و… مشخص نمیباشد در چه مرحله ای قرار دارد و با کمترین اطلاع رسانی از سوی مدیران مربوطه و مسئولین ارشدشهرستان مواجه میباشد!!!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ناشناس   نوامبر 17, 2017  

  جز هوچی گری چیز دیگه ای ندارین دیگه

  وگرنه طرح انتقال آب قطری مربوط به سالها پیش هست که متاسفانه به خاطر عدم تپجه و کم توجهی مسئولین استانی معطل موند و بعد هم با شارژ یک جریان، بهانه های محیط زیستی مطرح شد…

  جالبه که طرح انتقال آب قطری با طرح انتقال آب چشمه روزیه سمنان شروع میشه اما بخاطر عدالت مسئولین استانی در توجه و پیگیری عادلانه طرح های استان، طرح انتقال آب قطری به شاهرود سالها طول میکشه تا اجرایی بشه، اگه به موقع و درشت مانند طرح چشمه روزیه اقدام شده بود تا الان طرح انتقال اب قطری چند بار افتتاح شده بود….

 2. ناشناس   نوامبر 13, 2017  

  قابل توجه نماینده سمنان
  قابل توجه فرماندار سمنان
  قابل توجه اعضای شورای اسلامی شهر سمنان.
  (((((((خدا قوت قهرمانان—- خسته نباشید دلاوران))))))