12:14:06 - یکشنبه 12 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بومی‌سازی می شود؛
طرح‌های ملی توسعه صادرات در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت : طرح های ملی تدوین شده در بخش توسعه صادرات برای اجرا، متناسب با ظرفیت‌ها در این استان بومی‌سازی می شود.

 

به گزارش سمنان لاین محمدرضا خباز در گفت و گو با ایرنا به 70 طرح ملی در زمینه توسعه صادرات با مشارکت این استان اشاره کرد و افزود : این تعداد طرح بر اساس اولویت بندی به سه بخش کوتاه، میان و بلند مدت تقسیم شده و ماهانه برای رصد و پیشرفت هر طرح، گزارشی از سوی نهادهای اجرایی ذیربط ارایه می شود.
وی با بیان این که برخی طرح ها در استان سمنان قابلیت اجرایی ندارد، خاطرنشان کرد : کمیته هایی برای بومی سازی این طرح ها تشکیل می شود.
خباز با تاکید بر این که توسعه صادرات به ویژه صادرات غیرنفتی رابطه مستقیمی با افزایش و بهبود ظرفیت های اشتغال دارد، اظهارداشت: گسترش میزان صادرات نشان دهنده موفقیت استان در جذب سرمایه بوده و اگر صادرات کاهش یابد به تولید ضربه خواهد زد.
استاندار سمنان ادامه داد : روند اداری نباید مانع روند اجرایی شدن طرح های صادراتی شود و هیچ طرحی نباید به خاطر روند اجرایی و اداری معطل بماند.
خباز با اشاره به این که در چند روز گذشته با 50 سرمایه گذار بخش خصوصی ملاقات داشتم، بیان گفت: زمینه فعالیت بخش خصوصی در استان سمنان با توجه به نیازها و ظرفیت ها فراهم است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب