خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/11/11 21:59
شناسه خبر : 22996

دستگیری چهار نفر حین حفاری در یکی از آثار تاریخی سرخه

سمنان لاین – فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از دستگیری چهار حفار غیرقانونی در حین حفاری از یکی از آثار تاریخی در سرخه خبرداد. سرهنگ علی کریمی از دستگیری ۴ نفر افراد سودجو که در یکی از اماکن تاریخی شهر سرخه خبر داد و اظهار کرد: این افراد سودجو در حال انجام حفاری غیر مجاز جهت کشف اشیاء […] ...

سمنان لاین – فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از دستگیری چهار حفار غیرقانونی در حین حفاری از یکی از آثار تاریخی در سرخه خبرداد.

سرهنگ علی کریمی از دستگیری ۴ نفر افراد سودجو که در یکی از اماکن تاریخی شهر سرخه خبر داد و اظهار کرد: این افراد سودجو در حال انجام حفاری غیر مجاز جهت کشف اشیاء تاریخی در این منطقه تاریخی بودند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حضور به موقع عوامل انتظامی در یک عملیات غافلگیرانه این افراد سودجو دستگیر و از آنان اقلام و ادوات حفاری کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: افراد دستگیر شده به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی تحویل داده شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان سرخه با اشاره به اینکه شهرستان سرخه از نظر تاریخی با داشتن آثار تاریخی و باستانی یکی از شهرستان‌های مهم استان به شمار می رود، تصریح کرد: از تمامی شهروندان در خواست می شود در راستای حفظ آثار تاریخی در صورت مشاهده هر گونه حفاری مشکوک مراتب را به سامه 110 نیروی انتظامی اطلاع دهند.