خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/11/10 13:14
شناسه خبر : 22957

اتهام آزار جنسی دختر۱۴ ساله توسط نامزد ۷۰ ساله جمهوری خواه سنا

مور که ارشدترین مقام قضایی آلاباما بوده به ارتباط جنسی با دختران نوجوان متهم شده یک نامزد جمهوری خواه سنای آمریکا از ایالت آلاباما اتهام های مربوط به آزار جنسی یک دختر نوجوان ۱۴ ساله را تکذیب کرده است.روی مور که از شخصیت های شناخته شده محافظه کار است، می گوید گزارش هایی که درباره […] ...

مور که ارشدترین مقام قضایی آلاباما بوده به ارتباط جنسی با دختران نوجوان متهم شده
AP Photo/Brynn Anderson-businessinsider
یک نامزد جمهوری خواه سنای آمریکا از ایالت آلاباما اتهام های مربوط به آزار جنسی یک دختر نوجوان ۱۴ ساله را تکذیب کرده است.روی مور که از شخصیت های شناخته شده محافظه کار است، می گوید گزارش هایی که درباره ۳۲ سالگی او منتشر شده دروغ است.

مور که ۷۰ سال سن دارد روزنامه واشنگتن پست و حزب دموکرات را به انتشار شایعات دروغ درباره خودش متهم کرده است.لی کورفمن و سه زن دیگر آقای مور را متهم کرده اند که هنگامی که ۱۴ تا ۱۸ ساله بوده اند به آنها تعرض کرده است.

خانم کورفمن می گوید هنگامی که ۱۴ سال سن داشته با مادرش به خاطر پرونده حضانت به دادگاه مراجعه کرده بود و آقای مور که در آن زمان کارمند دادگاه بوده توانسته با او ارتباط برقرار کند و در روزها بعد به خانه اش ببرد.جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند اگر این اتهامات حقیقت داشته باشد، آقای مور باید از رقابت ها کناره گیری کند.

ستاد انتخاباتی آقای مور هم در بیانیه ای با اشاره به سابقه ۳۳ ساله ازدواج او که حاصلش چهار فرزندش است، نوشت: “اگر این اتهام ها حقیقت داشت، مدت ها قبل از این منتشر می شدند.”آقای مور که قاضی ارشد سابق ایالت آلاباماست، برای کسب کرسی نمایندگی جف سشنز، وزیر دادگستری کنونی دولت ترامپ رقابت می کرد.

پیش از این گفته می شد آقای مور از بخت بالایی نسبت به رقیب دموکراتش برخوردار است.