1:19:09 - سه شنبه 7 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواستگار مزاحم اینترنتی دستگیرشد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

فردی که در شبکه های پیام رسان اجتماعی برای دختر مورد علاقه اش مزاحمت ایجاد می کرد ، با تلاش پلیس فتای استان سمنان دستگیر شد .
به گزارش سمنان لاین  ، رئیس پلیس فتای استان سمنان با اعلام این خبر گفت : شکایت از این فرد مزاحم از دادسرای شهرستان شاهرود به پلیس فتا ارجاع و پس از تحقیقات مشخص شد مزاحم اینترنتی خواستگار قدیمی شاکی است .
سرهنگ صادقی فزود : با رد زنی های اینترنتی متهم که در شبکه های اجتماعی با ارسال تصاویر و پیام های تهدید آمیز برای دختر مورد علاقه اش مزاحمت ایجاد می کرد ، محل اختفای وی در خارج از حوزه استحفاظی شهرستان شاهرود مشخص شد . رئیس پلیس فتا استان سمنان ادامه داد: با هماهنگی مقام قضایی ، متهم دستگیر شد و با اینکه ابتدا منکر مزاحمت اینترنتی برای شاکی بود ولی وقتی با مستندات پلیس فتا مواجه شد اعتراف کرد به قصد انتقام جویی از پاسخ منفی خواستگاری این اقدام را مرتکب شده است .
کاربران فضای مجازی می توانند در صورت دریافت پیام‌های تهدیدآمیز یا مشکوک بدون برقراری ارتباط با فرستنده پیام، ضمن مستندسازی از پیام‌های دریافتی، مراتب را به پلیس فتا محل سکونت گزارش کنند و یا از طریق وب سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی اطلاع دهند .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب