21:25:59 - سه شنبه 7 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به دنیا آمدن یک « نوزاد » در آسمان استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین –  معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: روز سه شنبه حین انتقال یک مادر به بیمارستان نوزاد او درون بالگرد اورژانس به دنیا آمد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا ناصر سلمانپور افزود: پس از اطلاع از وخامت حال یک مادر باردار در روستای طرود ، کارکنان اورژانس با بالگرد برای ارایه خدمات نخستین اعزام شدند.
وی ادامه داد: به خاطر اورژانسی بودن وضعیت مادر ، کارکنان اورژانس تصمیم گرفتند این مادر را به بیمارستان اعزام کنند، اما حین انتقال نوزاد با کمک کارشناسان به دنیا آمد.
سلمانپور گفت: نوزاد و مادر اکنون در بیمارستان بهار شاهرود بستری بوده و حال عمومی آن ها رضایت بخش است.
مهرماه پارسال نیز یکی از بانوان باردار روستای سطوه دهستان طرود هنگام انتقال به بیمارستان ، درون بالگرد نوزادش را به دنیا آورد.

گستردگی بسیار شهرستان شاهرود و میامی با 58 هزار کیلومتر مربع مساحت ، استفاده از بالگرد را برای امدادرسانی اورژانسی ضروری کرده است.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با 40 کارشناس در 14 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
به گزارش سمنان لاین همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

بر چسب ها: , , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. رحیم   نوامبر 7, 2017  

    بچه آسمانی