10:39:05 - دوشنبه 6 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
این تصویر یعنی باید مراقب پرسپولیس باشید!
کانال تلگرام سمنان لاین

هنوز علی‌اکبر طاهری رسما از پرسپولیس نرفته گروهی فرصت را از دست ندادند!
 شب گذشته اینستاگرام تعدادی از ستاره های پرسپولیس با یک عکس مشترک و ضیافت شام حسین هدایتی پر شده بود. دوباره همه این بازیکنان دذ کنار یکی از آشنایان علی کریمی که خودش قبلا گفته کارهایش ارتباطی به او ندارد را در عکس می شد دید. حسین هدایتی سرمایه داری است که در سال های گذشته خیلی همیشه تلاش کرده با هزینه برای پرسپولیسی ها خود را روی بورس نگه دارد اما طاهری بعد از مدتی و بر سر اختلافاتی که با این موسسه پیشکسوتان پرسپولیس داشت، روابط با این تاجر را قطع کرده بود.

این فرد پیش از این سابقه حضور در هیات مدیره تیم را هم داشته اما هر بار حضور مستقیم و مشخص در پرسپولیس داشته است، تیم افتخار مهمی به دست نیاورده و حتی تیم های خودش هم هیچ وقت خیلی موفق نبوده اند. حالا او درست در روزی که طاهری از پرسپولیس اقلا به طور موقت رفته، خودش را در کنار این تیم و بازیکنانش قرار داده است. بازیکنان همگی یک عکس واحد را با او منشن کرده اند  و این یک پیام دارد. مردی که اخیرا مشکلاتی هم در تجارتش داشته و مدتی به کلی از فوتبال دور بود و دوباره در ماجرای طارمی مستقیم رودرروی باشگاه قرار گرفت و گفت پولی به طارمی داده تا  خرج رضایتنامه این بازیکن شود و این گفته اش جنجالی به پا کرد، حالا با چه هدفی این ضیافت و این عکس معنادار را نتشر کرده است؟

پاسخ این پرسش قطعا باید برای اهالی وزارت ورزش و مسئولان هیات مدیره پرسپولیس اهمیت داشته باشد. باید هم از بازیکنان حاضر در عکس سئوال بپرسند و هم مراقب باشند تیم محبوب و موفق پایتخت، دوباره اسیر حاشیه ها نشود. خدای ناکرده توان این تیم خرج علاقه به شهرت دیگرانی که ممکن است واقعا عاشق تیم هم باشند اما تصمیمات خارج از سیستم شان به آن لطمه می زند، نشود.

اگر هر سرمایه داری علاقه به کمک به پرسپولیس دارد، می تواند این هزینه را به طور مشخص به حساب باشگاه بریزد یا اسپانسر تیم باشد. کمک مستقیم به بازیکنان اما، در نهایت آسیبش همان اتفاقی است که مثلا برای مهدی طارمی افتاد. این دیگر باید از وظایف تیم مدیریتی و حراستی پرسپولیس و حتی وزارت ورزش به عنوان مالکین برند پرسپولیس باشد که کسی اجازه استفاده غیر از این سرمایه ملی را نداشته باشد و به واسطه آن برای خود شهرتی نخرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب