17:20:17 - یکشنبه 5 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش آسیب های اجتماعی در سمنان نیازمند هم افزایی مردم و مسوولان است
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت : کاهش آسیب های اجتماعی مانند طلاق، اعتیاد و خشونت در این استان نیازمند هم افزایی مردم و مسوولان است.

 محمدرضا خباز روز یکشنبه در نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان در سالن غدیر استانداری افزود : یکی از اقدامات مهم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی مشارکت مردمی در این زمینه بوده که بدون حضور آن ها حل مشکلات عملی نخواهد بود و نهادهای اجرایی باید حامی مردم باشند.
وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که جامعه ی ما 20 سال در زمینه آسیب های اجتماعی عقب است، اظهارداشت : یکی از تهدیدات جدی برای نظام جمهوری اسلامی ایران، بزهکاری های اجتماعی بوده که خطر آن از جنگ تحمیلی هم بیشتر است.
وی تصریح کرد : اقدامات مثبت در چند سال گذشته در زمینه ی کاهش آسیب های اجتماعی در سمنان برداشته شد و به این منظور اجرای طرح محله سرداران شهید نمونه ای بارز از این اقدامات است.
استاندار سمنان با اشاره به این که در نظام جمهوری اسلامی در بخش های مختلف پیشرفت های قابل توجهی داشته ایم، ادامه داد: ثمره انقلاب پیشرفت در بعد اخلاقی و تلاش مسولان برای کاهش مشکلات مردم است.
خباز بیان کرد : دستگاه های اجرایی استان تلاش های خوبی انجام دادند اما قانع کننده نیست و راه طولانی برای رسیدن به هدف را در پیش داریم ، به منظور اقدامات عملی و نتیجه بخش، طرح محله سرداران شهید سمنان را که در نظر بگیرید و در شهرستان های دیگر پیاده کنید.
استاندار سمنان خاطرنشان کرد : باید در بحث آسیب های اجتماعی کار را از حالت تکلیف اداری خارج کنیم بلکه آن را یک تکلیف الهی و وظیفه شرعی بدانیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب