خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/11/05 17:32
شناسه خبر : 22852

سرقت درپوشش کار درمنازل افراد کهنسال

سمنان لاین – فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از دستگیری یک زن سارق در بخش ایوانکی این شهرستان خبر داد . لطف‌الله رضایی ، سرهنگ ابوذر قربانی فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با اشاره به دستگیری این زن سارق توسط عوامل فرماندهی انتظامی بخش ایوانکی اظهار کرد: این زن 33 ساله که از مظنونین چند سرقت در سطح شهر ایوانکی […] ...

سمنان لاین – فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از دستگیری یک زن سارق در بخش ایوانکی این شهرستان خبر داد .

لطف‌الله رضایی ، سرهنگ ابوذر قربانی فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با اشاره به دستگیری این زن سارق توسط عوامل فرماندهی انتظامی بخش ایوانکی اظهار کرد: این زن 33 ساله که از مظنونین چند سرقت در سطح شهر ایوانکی بود با هوشیاری مامورین دستگیر شد.

ویادامه داد: ماموران پس از کار اطلاعاتی و پلیسی متهم را مورد شناسایی و در نهایت پس از سرقت که قصد داشت با تاکسی فرار کند دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این زن سارق در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی اقرار کرد افزود: متهمه در آخرین سرقت با شیوه کار خدماتی در منازل افراد کهنسال حاضر و به سرقت منزل پرداخته و در اولین فرصت از محل متواری می‌شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با بیان اینکه شهروندان نباید به افراد ناشناس اعتماد کنند خاطرنشان کرد: خانواده‌ها بهتر است که درب منازل خود را به روی افراد ناشناس باز نکنند.

سرهنگ قربانی از شهروندان خواست برای امور خدماتی منزل، کارگران را از موسسات مجاز انتخاب کنند.