14:53:51 - جمعه 3 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکنون بابیش از 120 میلیاردتومان سرمایه گذاری؛
بازدید استاندار از تولیدآزمایشی اولین کارخانه ساخت MDF استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – اولین کارخانه ساخت اوراق چوبی فشرده، رنگی و MDF استان سمنان به مرحله تولید آزمایشی رسید.


به گزارش سمنان لاین ازخبرگزاری صدا و سیما ، استاندار سمنان در بازدید از مراحل مختلف خط تولید این واحد در شهرک صنعتی سمنان گفت : با بهره برداری از طرح، این مجموعه بعنوان مادر صنایع چوب استان فعالیت های مختلفی را در این زمینه توسعه خواهد داد.
محمدرضا خباز از رایزنی ها برای تامین تسهیلات بانکی هشت تا 10 میلیارد تومانی برای سرمایه در گردش این شرکت خبر داد و افزود : این تسهیلات برای خرید مواد اولیه پرداخت خواهد شد.
مدیر عامل شرکت چوب تراشه نقطه تلاش دوساله برای ساخت و نصب ماشین ها و تجهیزات به روز خط تولید MDF خاطرنشان کرد و گفت : تاکنون 120 میلیارد تومان برای این خط هزینه شده است.
مجتبی پورمند افزود : هم اکنون 120 نفر در این واحد صنعتی مشغول بکارند و با راه اندازی خط MDF این تعداد به 300 نفر می رسد.
ظرفیت تولید این شرکت که تا کمتر از یک ماه دیگر مراحل تولید آزمایشی آن به پایان می رسد، 500 تا 700 متر مربع در روز انواع ورق های چوبی فشرده، رنگی و MDF است.
به گزارش سمنان لاین ایجاد زمینه های خرید چوب مازاد و زائد باغداران استان، بهره گیری از پساب فاضلاب برای ایجاد باغ تولید چوب در مناطق جنوبی سمنان و آموزش رایگان هنرهای معرق کاری برای کمک به اشتغال خانگی بانوان از جمله طرح های آینده این واحد تولیدی ـ صنعتی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب